تعمیر جاروبرقی ال جی

تعمیر جاروبرقی

به تعمیرآنلاین خوش آمدید. این مجموعه به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی ال جی، همواره در کنار شما خواهد بود. هم اکنون به منظور ثبت سفارش تعمیر جاروبرقی ال جی خود با شماره 45396-021 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر جاروبرقی ال جی باید به صورت تخصصی انجام شود.

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

تعمیر جاروبرقی ال جی

اگر در حال مطالعه این مطلب هستید احتمالا جاروبرقی شما خراب شده و قصد تعمیر جاروبرقی ال جی خود را دارید. با توجه به اهمیت نقش این دستگاه در هر خانه می‌توانیم نگرانی شما را درک کنیم. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم آنچه لازم است درباره تعمیرات جاروبرقی ال جی و ایرادات متداول این دستگاه صحبت کنیم. پس اگر در این زمینه اطلاعات زیادی ندارید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

تعمیرات جاروبرقی ال جی

برند LG یکی از مشهورترین برندهای تولید لوازم برقی و خانگی در دنیاست. این شرکت فعالیت خود را در سال 1958 در زمینه صنعت الکترونیک و فناوری اطلاعات آغاز کرد. این برند کره‌ای چند ملیتی در حال حاضر تمامی محصولات خود را در سرتاسر دنیا به فروش می‌رساند و به دلیل کیفیت بالای محصولات و قیمت خوبی که دارند، بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. لوازم برقی خانگی ال جی پرفروش‌ترین محصولات این شرکت در ایران هستند و بسیاری از افراد برای خرید لوازم برقی خانه و آشپزخانه خود تنها از این برند کره‌ای خرید خود را انجام می‌دهند.


جاروبرقی الجی به دلیل مکش عالی و زیبایی ظاهری خود، طرفداران بسیاری دارد اما این دستگاه نیز مانند هر دستگاه دیگری پس از گذشت مدت زمانی محدود، خراب می‌شود و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات دارد. لذا خدمات ال جی تنها به فروش منتهی نمی‌شود و با مشتریانش تا خدمات پس از فروش باقی می‌ماند. تعمیر جاروبرقی الجی توسط بهترین تعمیرکاران مجرب و آگاه در کشور انجام می‌پذیرد تا از بهترین قطعات مورد تایید شرکت استفاده شود و عملکرد دستگاه افت نکند.

در اکثر مواقع تعمیر جاروبرقی ال جی در منزل انجام می‌شود تا سرعت تعمیر بالاتر رود و نیازی به رفت و آمد بیشتر مشتری و تعمیرکار نباشد و هزینه‌های تعمیرات کاهش پیدا کند. در اکثر مواقع خراب شدن جاروبرقی در اثر اشتباه کاربر در استفاده و نگهداری نادرست از دستگاه اتفاق می‌افتد. در این حالت پیش از خرابی اصلی چندین نشانه ظاهر می‌شود که در صورت بی‌توجهی به آنها دستگاه کاملا خراب خواهد شد و دیگر نمی‌تواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد.

ایرادات متداول جاروبرقی ال جی

ایرادات متداول ایراداتی هستند که اکثر کاربران با آن مواجه می‌شوند و نیاز به تعمیر جاروبرقی خود دارند. البته در برخی از مواقع اگر به موقع متوجه مشکل شوید و در استفاده از دستگاه چند نکته مهم را رعایت کنید، می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه به تعمیرکار، مساله را رفع نمایید. اگر در این زمینه اطلاعات زیادی ندارید تمامی ایرادات متداول و دلایل بروز آن را با دقت مطالعه کنید:

1.   خاموش شدن ناگهانی دستگاه

برخی از کاربران با خدمات الجی تماس می‌گیرند و ادعا می‌کنند که دستگاه در حین استفاده خاموش شده و دیگر روشن نمی‌شود. اگرچه شما می‌توانید درخواست تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران یا شهرهای دیگر را داشته باشید؛ اما باید بدانید که این مشکل در اکثر مواقع به دلیل داغ شدن بیش از حد دستگاه اتفاق می‌افتد. از مهم‌ترین دلایل خاموش شدن جاروبرقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  مسدود بودن مسیر مکش

مسدود بودن مسیر مکش توسط آشغال‌های درشت می‌تواند فشار زیادی را به موتور وارد کند و باعث داغ کردن دستگاه شود. در این حالت ترموستات دمای زیاد دستگاه را تشخیص داده و جهت جلوگیری از بروز خسارت بیشتر به دستگاه ان را خاموش می‌کند. در این حالت نیازی به تعمیر جاروبرقی ال جی نیست و تنها باید پس از رفع مسدودیت و خنک شدن دستگاه آن را دوباره روشن و استفاده کنید.

 •  پر بودن بیش از حد کیسه

کیسه یا مخزن هر جاروبرقی حجم محدودی دارد و تا اندازه مشخصی از اشغال‌های جمع شده در داخل دستگاه را می‌تواند نگه دارد. در صورتی که حجم کیسه بیشتر از حد پر شود، گرد و خاک و آشغال‌ها در هوای داخلی دستگاه پراکنده خواهد شد. این مساله فشار بسیار زیادی را به موتور وارد می‌کند و دستگاه داغ می‌شود. در این حالت تنها کافیست کیسه یک بار مصرف جاروبرقی را تعویض کرده یا کیسه دائمی دستگاه را خالی و تمیز کنید.

در بسیاری از موارد نیازی به تعمیر جاروبرقی ال جی نیست و مشکل تنها با خالی کردن پاکت جل میشود.
 •  کثیفی و مسدود بودن فیلتر جاروبرقی

فیلتر جاروبرقی از ورود گرد و خاک به موتور جلوگیری می‌کند اما اگر مسدود و کثیف شده باشد نمی‌تواند کار خود را به درستی انجام دهد. بدین ترتیب گرد و خاک به موتور وارد خواهد شد و دستگاه بیش از حد داغ می‌شود. جهت رفع این مشکل نیز نیازی به تعمیرات جاروبرقی ال جی ندارید و تنها کافیست فیلتر دستگاهرا تعویض نمایید.

 •  استفاده از دستگاه برای مدت زمانی طولانی

توان و قدرت موتور هر جاروبرقی بر روی بدنه دستگاه حک شده تا کاربر بیشتر از قدرت موتور از دستگاه کار نکشد. در برخی از مواقع مدت زمان جاروبرقی کردن شما بیشتر از توان موتور برای روشن بودن و تولید مکش است. در این حالت دستگاه بیش از حد داغ می‌شود و این گرما می‌تواند باعث سوختن موتور و دیگر قطعات داخلی گردد. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم زمان استفاده از دستگاه را به 20 تا 30 دقیقه کاهش دهید ودر صورت نیاز به استفاده بیشتر، اجازه دهید تا دستگاه کاملا خنک شود.

 •  قطعی در اتصالات برقی

در برخی از مواقع دیده شده که علت اصلی خاموش شدن قطعی اتصالات و سیم‌ دستگاه است. این مشکل در اکثر مواقع نیاز به مراجعه تعمیرکار و استفاده از سیم و اتصالات امن دارد.

 •  خرابی پریز ساختمان

در این مورد مشکل از دستگاه شما نیست و پریز ساختمان برق لازم برای ادامه کار را به دستگاه نیم‌دهد.
نکته: استفاده از جاروبرقی در زمان کم باری مصرف برق می‌تواند تا حد زیادی از خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی جلوگیری کند .

2.  روشن نشدن جاروبرقی

خرابی پریز، قطعی اتصالات الکترونیکی و خرابی دکمه power جاروبرقی از مهم‌ترین دلایل روشن نشدن جاروبرقی هستند.

3.  کاهش مکش

یکی از مشکلات متداول هر کاربر کاهش مکش دستگاه پس از مدتی استفاده از آن است. در صورتی که پس از چند دقیقه استفاده از جاروبرقی مکش دستگاه کم می‌شود، احتمالا توان و قدرت موتور کاهش پیدا کرده و پیشنهاد می‌کنیم جهت جلوگیری از سوختن کامل آن، نسبت به تعمیر جاروبرقی ال جی در کرج یا دیگر شهرهای کشور اقدام کنید. اما اگر کاهش مکش پس از چند ماه استفاده از دستگاه اتفاق افتاده و در اولین لحظه روشن شدن دستگاه نیز احساس می‌شود؛ باید موارد زیر را بررسی کنید:

 •  پر نبودن کیسه جاروبرقی

کیسه پر از آشغال باعث می‌شود که فشار بیشتری به موتور وارد شود و مکش دستگاه کاهش یابد.

برخی مشکلات با خالی کردن جاروبرقی حل شده و نیازی به استفاده ار هدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی نیست.
 •  تمیز بودن فیلتر

فیلتر کثیف نمی‌تواند به خوبی گرد و خاک را از مسیر موتور دور کند و موتور توان خود را از دست خواهد داد. دراین حالت مکش کمتر می‌شود.

کثیفی فیلتر میتواند یکی از علل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ال جی باشد.
 •  سوراخ نبودن لوله خرطومی

اگر لوله خرطومی در اثر استفاده اشتباه و یا فرسودگی پاره شود، قسمت زیادی از مکش هوا به بیرون خواهد رفت. در این حالت شما راهی جز تعمیر جاروبرقی ال جی و تعویض لوله خرطومی نخواهید داشت.

 •  کم نبودن درجه مکش

در برخی از مدل‌ها میزان مکش جاروبرقی توسط دکمه‌ای بر روی دسته یا بدنه دستگاه قابل تغییر است. کاهش مکش جاروبرقی می‌تواند مربوط به کم بودن درجه مکش در این دکمه کنترل باشد.

 •  مسدود نبودن مسیر مکش

در صورتی که مسیر مکش هوا توسط آشغال‌های درشت مسدود شده باشد، هوای کمتری به داخل کشیده خواهد شد. جهت رفع این مشکل نیازی به تعمیر جاروبرقی ال جی نیست و تنها کافیست لوله خرطومی و لوله تلسکوپی را به صورت جداگانه با فشار آب بشویید تا مسیر مکش کاملا باز گردد.

4.  صدای زیاد جاروبرقی

به طور کلی جاروبرقی یکی از پر سر و صداترین لوازم برقی موجود در هر خانه است که در هنگام کار کردن تمامی اعضای خانه را خبر می‌کند این مساله نشانگر خرابی دستگاه نیست و نیازی به تعمیر جاروبرقی ال جی خود ندارید. با پیشرفت تکنولوژی صدای زیاد موتور جاروبرقی تا حد زیادی کنترل شده است. با این حال در برخی از مواقع کاربران از صدای بیش از حد معمول دستگاه شکایت دارند. از مهم‌ترین دلایل بروز این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که اغلب بدون نیاز به تعمیرکار قابل رفع هستند:

 •  انسداد مسیر مکش
 • کثیفی بیش از حد فیلتر
 • نصب اشتباه فیلتر و کیسه در جای خود
 • سوراخ بودن لوله خرطومی
 • جا نرفتن لوله تلسکوپی در جای خود

خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی به سادگی در دسترس است.
5.  احساس بوی سوختگی از دستگاه

احساس کردن بوی سوختگی از دستگاه در حین استفاده از جمله مهم‌ترین دلایل نیاز به تعمیر جاروبرقی ال جی است. بی‌توجهی به این مساله می‌تواند باعث خرابی‌های بیشتر و پرداخت هزینه بالاتر خواهد شد. از مهم‌ترین علل به مشام رسیدن بوی سوختگی در دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  سوختن سیم پیچ موتور

این مورد بسیار تخصصی است و باید برای تعمیر جاروبرقی ال جی خود و تعویض این قطعه اقدام کنید.

 •  تمام شدن زغال جاروبرقی

جهت رفع این مشکل شما نیاز به تعویض این قطعه دارید.

 •  ورود بیش از حد گرد و غبار به موتور

در اغلب موارد علت بروز این مشکل کثیفی فیلتر یا پر شدن بیش از حد کیسه است.

 •  داغ شدن بیش از حد جاروبرقی

این مورد در قسمت شماره 1 به تفصیل توضیح داده شد.

سخن پایانی 

به طور کلی تعمیر جاروبرقی ال جی مساله‌ای تخصصی است که نمی‌توان آن را به هر تعمیرکاری سپرد. این مساله می‌تواند باعث بروز خرابی‌های بیشتر و کاهش عمر مفید دستگاه شما شود. لذا پیشنهاد می‌کنیم جهت تعمیرات جاروبرقی ال جی خود تنها با نمایندگی این برند و تعمیرکاران مورد تایید این شرکت تماس بگیرید.

 

 

 

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تعمیر جاروبرقی ال جی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18