تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی

به مرکز تخصصی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی (LG) خوش آمدید. تعمیرکاران این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی ال جی را انجام داده و هیچ ابهامی نسبت به دستگاه شما ندارند. اگر لباسشویی شما آب را تخلیه نمی کند و یا اینکه ارور می زند، خاموش شده است و روشن نمی شود و یا هر ایراد دیگری که دارد تنها کافی است که با تعمیرآنلاین در ارتباط باشید. هم اکنون سفارش تعمیر لباسشویی ال جی خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش خدمات
مرکز تخصصی خدمات و تعمیرات لباسشویی ال جی در تهران

در تعمیرآنلاین رضایت مشتری یک شعار نیست.

همواره به دنبال ارائه خدماتی برتر هستیم. کارشناسان ما در تمام مراحل خدمات در کنار شما هستند.

تعمیرآنلاین

تعمیرات لباسشویی ال جی در تهران

امروزه ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی محسوب می‌شود، اما باید توجه داشته باشید که هنگام خرید یک ماشین لباسشویی به چه عواملی توجه می‌کنید. سایز، میزان مصرف انرژی، ویژگی‌ها و قیمت از مهم‌ترین مواردی هستند که باید هنگام خرید به آن توجه کنید. دستگاه شما ممکن است از کیفیت بسیار زیادی برخوردار باشد، اما بر اثر اتفاق دچار خرابی شود. رواج استفاده از محصولات ال جی نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی ال جی را اجتناب ناپذیر میکند.

حتماً می‌دانید که ماشین لباسشویی ال جی یکی از بهترین برندها به شمار می‌رود. گارانتی و خدمات پس از فروش این دستگاه بهترین بودن این برند را به شما اثبات می‌کند. اگر نگران  ایرادات و خرابی لباسشویی ال جی خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم، مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تعمیر آنلاین را انتخاب کنید. تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما با مراجعه به تعمیر آنلاین به سادگی به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

مرکز تخصصی خدمات تعمیرآنلاین برای ارائه بهترین خدمات ال جی به مشتریان خود از متخصصین و کارشناسان خبره در این زمینه استفاده می‌کند. این برند معتبر با سابقه 14 ساله‌ای که دارد، توانسته عملکرد بسیار موفقیت آمیزی را از خود به نمایش بگذارد. شما می‌توانید برای تعمیر لباسشویی ال جی خود با خاطری آسوده به تعمیر آنلاین مراجعه کنید.

ال جی یکی از محبوب ترین برند های لوازم برقی خانگی است.

خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیر لباسشویی ال جی

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده که بخواهید ماشین لباسشویی خود را از لباس‌های کثیف خود پر کنید، اما متوجه کار نکردن ماشین لباسشویی ال جی خود شوید. در چنین مواقعی قطعاً اعصاب شما تا حد زیادی خرد می‌شود و به سرعت می‌خواهید بفهمید ایراد کار کجا است و چگونه می‌توان آن را برطرف کرد. در چنین شرایطی که دانش کافی برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود را ندارید باید به دنبال بهترین راهکار باشید.

برای این که در کوتاه‌ترین زمان شاهد تعمیر شدن ماشین لباسشویی خود باشید، می‌توانید با مرکز تخصصی تعمیر آنلاین تماس بگیرید و مشکل به وجود آمده را با کارشناسان دفتر مرکزی آن در میان بگذارید. البته پیش از برقراری تماس با واحد پشتیبانی، می‌توانید از وبلاگ تعمیر آنلاین بازدید داشته باشید، چرا که با خواندن مطالب آن ممکن است متوجه ایرادات پیش آمده برای ماشین لباسشویی خود شوید.

تعمیر لباسشویی ال جی با توجه به رواج استفاده از این برند ضروری است.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

متخصصین و کارشناسان تعمیر آنلاین پس از تأیید درخواست شما برای تعمیر لباسشویی الجی در زمان کمتر یک ساعت با شما تماس می‌گیرند تا در تاریخ مقرر برای تعمیر دستگاه شما اعزام شوند. پس از عیب یابی و شناسایی ایرادات دستگاه، بابت هزینه‌های پیرامون تعمیرات به شما اطلاع می‌دهند. در این زمان تا شما هزینه تعمیرات و خدمات را تأیید نکنید هیچ گونه اقدامی انجام نمی‌شود.

اغلب نرخ‌هایی که تعمیر آنلاین به مشتریان ارائه می‌کند معمولاً کمتر از نرخ تعیین شده از سوی اتحادیه است. در واقع کمترین هزینه تعمیر دستگاه، تعمیر موتور  علاوه بر استفاده از قطعات به اجرت تعلق می‌گیرد. با وجود گارانتی 6 ماهه برای تعمیرات دستگاه، تعمیر مجدد بخش سابق به صورت رایگان انجام می‌شود.

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی

با مطالعه ایرادات متداول ماشین لباسشویی ال جی، می‌توانید به هنگام تشخیص ایرادات کوچک عملکرد بهتری داشته باشید. وجود برخی از ایرادات و ادامه دار شدن آن‌ها خرابی‌های بسیار سنگینی را به همراه می‌آورد. در ادامه به برخی ایرادات رایج که در وبسایت LG هم به آنها اشاره شده است، می پردازیم.

 تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به علت لرزش بیش از حد

برای برطرف کردن لرزش ماشین لباسشویی باید کمک فنرهای آن را بررسی کنید. یکی از دلایل اصلی افزایش لرزش ماشین لباسشویی وجود مشکلاتی در کمک فنرهای آن است. شاید در برخی مواقع متوجه سر و صدا و لرزش زیاد ماشین لباسشویی شوید، در این زمان باید دقت کنید که آیا رگلاژ پایه‌های دستگاه به درستی انجام شده و دستگاه به صورت استاندارد روی سطح گذاشته شده است یا خیر.

تعمیرات لباسشویی ال جی به صورت تخصصی طول عمر دستگاه شما را افزایش میدهد.

تعمیر لباسشویی ال جی به علت عدم آبگیری کامل

اگر شیر برقی ماشین لباسشویی دچار خرابی شده باشد می‌توان گفت آبگیری ماشین لباسشویی به صورت کامل انجام نمی‌شود. همچنین اگر فشار آب به شدت کاهش پیدا کند و شیلنگ دستگاه پیچ خورده باشد. آبگیری دستگاه با مشکل مواجه خواهد بود.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به دلیل صدای زیاد

صدای زیاد لباسشویی یکی از موارد شایع در لباسشویی است که ممکن است عیب یابی و تعمیر آن پشت گوش انداخته شود. صدای زیاد لباسشویی میتواند به دلیل موارد ساده ای چون گیر کردن جسم خارجی در آن و یا موارد پیچیده دیگری باشد. پشت گوش انداختن تعمیر لباسشویی ال جی هنگامی که سر و صدای زیادی ایجاد میکند میتواند سبب بروز موارد پیچیده تر و پرهزینه تری شود. در ادامه به معرفی برخی از علل صدای زیاد لباسشویی ال جی میپردازیم:

 • وجود جسم خارجی در دستگاه رایج ترین علت صدای زیاد لباسشویی است.
 • پر کردن محقظه لباسشویی بیش از حد مجاز نیز میتواند سبب صدای زیاد لباسشویی ال جی شود.
 • در پشت ماشین لباسشویی ال جی تعدادی پیچ و مهره وجود دارد تا دستگاه حین جا به جایی دچار آسیب نشود. این پیچ و مهره ها باید هنگام نصب دستگاه باز شوند، باز نشدن کامل آنها میتواند سبب ایجاد صدای زیاد در لباسشویی ال جی شود.
 • عدم ثبات کامل لباسشویی و تراز نبودن آن نیز یکی از علل صدای زیاد لباسشویی ال جی است.

علل فنی صدای زیاد در لباسشویی ال جی

 1. فنر و کمک فنر دیگ ماشین لباسشویی
 2. پولی موتور، پولی شفت و پولی پمپ
 3. تسمه اتصال موتور به پولی آبکش
 4. سه نظام نگه دارنده دیگ دستگاه
 5. پمپ تخلیه و موتور پمپ
 6. بلبرینگ های دیگ ماشین لباسشویی
 7. تسمه کاهش حرکت دیگ لباسشویی

نیاز به تعمیر لباسشویی ال جی به دلیل نشتی آب

 • یکی از دلایل مهم در نشتی آب در لباسشویی ال جی اتصال غلط لباسشویی به شیرهای ورودی و خروجی آب و یا شل شدن این شلنگ در حین کار دستگاه است. برای رفع این مشکل بهتر است تمام شلنگ خای متصل شده به دستگاه را بررسی کنید.
 • مسدود بودن شلنگ خروجی آب به هر دلیلی میتواند مانع از انتقال آب موجود در لباسشویی ال جی پس ار اتمام کار به فاضلاب شود. برای جل این مشکل باید باز بودن و پیچ نخوردن شلنگ تخلیه را بررسی و در صورت انشداد لوله اقدامات لازم جهت باز کردن آن را انجام داد.
 • برای اطمینان از سلامت شلنگ های ورودی و خروجی مرتبا آنها را چک کنید تا خوردگی نداشته باشند و در صورت وجود خوردگی و پوسیدگی در شلنگ ها آنها را تعویض کنید.
 • پس از اتمام کار دستگاه برای تخلیه آب داخل دیگ، آب از یک فیلتر در کنار پمپ تخلیه عبور داده میشود مسدود بودن فیلتر امکان عبور آب از آن وجود نخواهد داشت و دستگاه دچار نشتی میشود. برای جلوگیری اط نشت آب در این مورد چک کردن مرتب فیلتری ورودی و خروجی آب ضروری است.

خاموش شدن ناگهانی لباسشویی ال جی

 • در صورت روشن نشدن ماشین لباسشویی در قدم اول دوشاخه و پریز را بررسی کرده و از وجود جریان برق در پریز و قطع  یا ذوب نشدن دوشتاخه اطمینان حاصل کنید
 • ماشین لباسشویی ال جی دارای یک خازن پارازیت گیر است که در صورت سوختن آن دستگاه روشن نمیشود. برای تعمیر لباسشویی ال جی در صورت خرابی خازن پارازیت گیر باید قطعه تعویض شود.
 • در مرحله آخر برد و تایمر دستگاه را بررسی کنید زیرا خرابی این دو قطعه را نیز بررسی کنید زیرا اختلال در عملکرد این دو قطعه نیز میتوانند سبب روشن نشدن دستگاه شود. باتوجه به حساسیت برد الکتریکی و تایمر بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود را به تکنسین متخصص بسپارید.

تست مود ماشین لباسشویی ال جی

برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است زمان زیادی صرف شود زیرا تکنسین های این حوزه لزوما باید دستگاه را روشن کرده و قطعه معیوب را حین کار کردن دستگاه شناسایی کنند. کمپانی ال جی برای سرعت بخشیدن به تعمیر لباسشویی ال جی اقدام به طراحی تست مود روی دستگاه های خود کرده است. برای انجام تست مود طبق مراحل زیر عمل کنید:

 • در مرحله اول برای وارد شدن به تست مود لباسشویی ال جی دکمه های spin و rinse را فشار داده و همزمان دستگاه را روشن کنید. اگر دستگاه شما دکمه rinse ندارد دکمه های temp و spin را گرفته و دستگاه را روشن کنید.
 • پس از شروع تست مود ابتدا درب دستگاه قفل شده و موتور به آرامی به سمت راست میچرخد و پمپ تخایه شروع به کار میکند.
 • در مرحله بعد پمپ تخلیه کار میکند و موتور با سرعت پنجاه درصد خشک کن میچرخد.
تست مود دستگاه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را ساده تر میکند.
 • مرحله سوم پمپ تخلیه کار می‌کند و موتور تا نهایت سرعت خشک کن خود بالا می‌رود و برای قسمت بزرگ جاپودری شروع به کار می‌کند.
 • مرحله چهارم شیر برقی برای قسمت کوچک جاپودری شروع به کار می‌کند.
 • مرحله پنجم شیر برقی آب گرم کار می کند.
 • مرحله ششم پمپ تخلیه کار می کند و موتور با دور بسیار آرام به سمت چپ می زند.
 • مرحله هفتم دستگاه کاملا خاموش می شود و درب باز می شود.
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در برخی موارد نیازی به حضور نیروی متخصص ندارد.

ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی

در بسیاری از موارد رفع ایرادات . تعمیر لباسشویی ال جی نیازی به حضور نیروی متخصص ندارد. اگر دستگاه شما برنامه ها را به درستی اجرا نمیکند، هنگ میکند یا برخی ارورها در دستگاه رخ میدهد ممکن است مشکل با ریست دستگاه به سادگی برطرف شود. دکمه ریست در مدل های جدید ماشین لباسشویی ال جی وجود دارد اما در مدل های قدیمی که فاقد این دکمه نیستند برای ریست الزم است طبق مراحل زیر عمل کنید:

 • دکمه power را فشار دهید تا دستگاه خاموش شود.
 • دوشاخه را از پریز بکشید و چند دقیقه صبر کنید.
 • بدون اینکه دوشاخه را به پریز وصل کنید دکمه power را فشرده و چند ثانیه نگه دارید.
 • دو شاخه را مجددا به پریز متصل کنید.

قطع کردن صدای ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشوی ال جی هنگام شروع و پایان فعالیت، دادن و اجرای برنامه ها و عم چنین فشردن دکمه ها ایجاد صدا میکند اگر مایل به قطع این صدا هستید کافیست دکمه های TIME DELAY و CREASE CARE را هکزمان فشار دهید تا صدای دستگاه را تااندازه دلخواه کنترل کنید.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی یکی از بهترین برندهای لباسشویی موجود در بازار است. اگر ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شود این مشکلات به شکل ارورهای ماشین لباسشویی ال جی رو نمایشگر دستگاه ظاهر میشوند. برخی کد خطاهای دستگاه نیازی به حضور تکنسین نداشته و شما میتوانید با انجام اقداماتی ساده آنها را برطرف کنید. اما برای برخی مشکلات مانند مشکل در برد دستگاه نیاز به حضور تعمیرکار حرفه ای دارید. برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما میتوانید با مرکز تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی تعمیر آنلاین تماس بگیرید. تکنسین های مجرب و حرفه ای تعمیر آنلاین در اسرع وقت به محل مراجعه و دستگاه شما را به بهترین نحو تعمیر خواهند کرد.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

در باکس های زیر از ایرادات متداول لباسشویی ال جی مطلع شوید.

ماشین لباسشویی ال جی نمی چرخد، علت و راه حل چیست؟

سوئیچ و قفل درب لباسشویی
خرابی سوئیچ، باعث بسته نشدن درب و عدم چرخش درام دستگاه می شود. جهت تشخیص این مشکل، با یک مولتی متر سوئیچ را بررسی کنید و در صورت تایید خرابی، اقدام به تعویض آن نمایید.
تسمه لباسشویی ال جی
پارگی و یا شل شدن تسمه، باعث عدم چرخش دستگاه می شود. در صورت بروز این مشکل، اقدام به تعویض تسمه نمایید.
اتصال موتور دستگاه به گیربکس لباسشویی
بروز اشکال در اتصال موتور به گیربکس در اثر بارگیری بیش از حد لباس ها، باعث عدم چرخش درام می شود.
برد کنترل دستگاه
برد لباسشویی، نیروی محرکه لازم جهت کارکردن دستگاه را تامین می کند. خرابی برد کنترل، باعث عملکرد نامناسب و در مواردی عدم کارکرد لباسشویی می شود. در صورت بروز مشکل در برد، با توجه به حساسیت و گران قیمت بودن این قطعه، حضور تکنسین الزامی می باشد.
قرقره درایو
قرقره درایو به درام لباسشویی متصل بوده و با چرخاندن تسمه، باعث حرکت درام می شود. فرسودگی این قطعه باعث عدم چرخش تسمه و در نتیجه درام می شود. در صورت خرابی قرقره درایو، نیاز به تعویض آن می باشد.
روتور و استاتور
روتور جهت ایجاد یک میدان مغناطیسی قوی برای حرکت درام، با استاتور درگیر می باشد. اگر مگنت ها و یا هر جزء دیگر در روتور و یا سیم پیچ های استاتورآسیب دیده باشد، چرخش دستگاه انجام نخواهد شد.
یاتاقان ها
یاتاقان در قسمت میانی دیگ بیرونی نصب شده است و به چرخش مناسب دیگ خارجی کمک می کند. یاتاقان معیوب باعث ایجاد سروصدای زیادی می شود. اگر یاتاقان خراب شده باشد و به طور جداگانه در دسترس است، اقدام به تعویض یاتاقان ها نمایید.
اگر یاتاقان به طور جداگانه در دسترس نمی باشد، دیگ بیرونی و یاتاقان را باید با هم تعویض کنید. لازم به ذکر است که تعویض دیگ بیرونی و یاتاقان بسیار دشوار و پرهزینه است.
گیربکس لباسشویی
گیربکس لباسشویی ممکن است فرسوده و یا معیوب باشد. چرخ دنده هایی در گیربکس لباسشویی وجود دارد که، خرابی آن ها باعث عدم چرخش لباسشویی می شود.
درایو موتور
یکی از علل عدم چرخش لباسشویی، خرابی موتور درایو است. عموماً این مشکل به ندرت رخ می دهد. بنابراین قبل از تعویض موتور، به بررسی تمامی موارد فوق بپردازید.
همچنین مطمئن شوید که اتصالات لازم جهت اعمال جریان به موتور درایو دچار قطعی نشده باشد. خرابی درایو موتور باعث ایجاد سروصدای زیادی می شود.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی ال جی شروع به کار نمی کند، علت و راه حل چیست؟

جریان برق ورودی
ممکن است پریز برق، جریان ورودی نداشته باشد.
سیم برق لباسشویی
برد کنترل دستگاه
جهت بررسی برد کنترل دستگاه، ابتدا اتصالاتی که برق را به برد دستگاه می رساند را چک کنید. در صورت نبود مشکل، دکمه های برد را فشار دهید، اگر برخی از دکمه ها کار نمی کند نیاز به بازدید و تعمیر برد توسط تکنسین متخصص می باشد.
فیوز لباسشویی
اگر مدار لباسشویی اورلود کند، فیوز دستگاه دچار مشکل می شود. جهت بررسی فیوز از مولتی متر استفاده کنید و در صورت نداشتن اتصال، اقدام به تعویض آن نمایید. علاوه بر این، شما باید عواملی که باعث خرابی فیوز شده است را برطرف نمایید. بدین جهت به بررسی سیم ها، موتور و پمپ تخلیه دستگاه بپردازید.
سنسور حرارتی
اگر لباسشویی الجی بیش از حد داغ شود، سنسور حرارتی دستگاه می سوزد. جهت بررسی سنسور حرارتی، اتصال آن را با یک مولتی متر بررسی کنید. اگر سنسور اتصال ندارد، اقدام به تعویض آن نمایید.
قفل درب
به طور کلی، ماشین های لباسشویی پس از قفل شدن درب شروع به کار می کنند، بنابراین قفل نشدن درب دستگاه، مانع شروع به کار لباسشویی می شود. قفل دستگاه به صورت مکانیکی و یا الکتریکی دچار مشکل می شود. جهت بررسی های مشکلات الکتریکی قفل، با استفاده از یک مولتی متر اتصال آن را چک کنید.

بیشتربیشتر

علت سروصدای زیاد لباسشویی ال جی چیست؟

شکستگی بلبرینگ درام-
فرسودگی و یا شکستگی قرقره درایو-
پارگی تسمه درایو –
خرابی چرخ دنده های گیربکس و شیر برقی
انسداد فیلترها که باعث صدای زیاد پمپ تخلیه می شود.

بیشتربیشتر

علت لرزش زیاد لباسشویی ال جی چیست؟

وظیفه کمک فنرهای لباسشویی، کاهش لرزش دستگاه است. بنابراین اگر یکی از آن ها آسیب دیده باشد، دستگاه لرزش شدیدی پیدا می کند. همچنین اگر پایه های ماشین لباسشویی ریگلاژ نشده باشد، دستگاه به درستی بر روی سطح قرار نگرفته و در نتیجه لباسشویی سروصدای زیادی ایجاد خواهد کرد.

بیشتربیشتر

ماشین لباسشویی ال جی به صورت کامل آبگیری نمی کند، علت چیست؟

این مشکل می تواند به دلیل خرابی شیر برقی دستگاه، فشار پایین آب و یا گرفتگی و پیچ خوردگی شیلنگ آب ورودی باشد.

بیشتربیشتر

تفاوت لباسشویی های ال جی با موتور دایرکت درایو (گیربکسی یا بدون تسمه) و تسمه ای چیست؟

تولیدکنندگان ماشین های لباسشویی از اواسط دهه ۲۰۰۰ میلادی شروع به تولید ماشین های لباسشویی دایرکت درایو کردند. در این نوع از ماشین های لباسشویی، تسمه از موتور دستگاه حذف شده و و موتور مستقیماً به دیگ شستشوی لباس متصل شده است.

تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می نماید.

بیشتربیشتر

علت نشتی آب لباسشویی ال جی چیست؟

ترک خوردگی پمپ تخلیه و درام-
پاره شدن و نشتی شیلنگ های تخلیه-
بسته نشدن مناسب درب دستگاه-
آب گیری بیش از حد لباسشویی -به علت خرابی شیر برقی، هیدرواستات و یا ….

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی چقدر است؟

به علت تعدد ایرادات ماشین لباسشویی، تا پیش از بازدید دقیق نمی توان هزینه دقیقی اعلام کرد اما تمامی قیمت های اعلام شده توسط کارشناسان تعمیرآنلاین، بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی می باشد. علاوه بر این قیمت قطعات نیز بر اساس قیمت رسمی شرکت ال جی می باشد. شما می توانید هزینه دستمزد تعمیر لباسشویی ال جی را به صورت آنلاین در وب سایت مشاهده کنید.

02تعمیرات ماشین لباسشویی الجی شامل چه مدت ضمانت است؟

از ویژگی های شاخص تعمیرآنلاین، ارائه 6 ماه ضمانت قطعی برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی می باشد. این مدت گارانتی پس از پایان تعمیرات استارت خورده و تا 180 روز اعتبار دارد. توجه داشته باشید که قطعات لاستیکی و زینتی شامل ضمانت نمی باشد.

03اگر بعد از تعمیر، لباسشویی ال جی من مجدد همان ایراد را پیدا کند، آیا باید هزینه ی مجدد پرداخت کنم؟

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی و پس از تعمیر لباسشویی ال جی، عیب دستگاه مجدد تکرار شود، شما نباید هیچگونه هزینه ای را پرداخت نمایید.

04تست مود لباسشویی ال جی چگونه است؟

برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است زمان زیادی صرف شود زیرا تکنسین های این حوزه لزوما باید دستگاه را روشن کرده و قطعه معیوب را حین کار کردن دستگاه شناسایی کنند. کمپانی ال جی برای سرعت بخشیدن به تعمیر لباسشویی ال جی اقدام به طراحی تست مود روی دستگاه های خود کرده است. برای انجام تست مود طبق مراحل زیر عمل کنید:

 • در مرحله اول برای وارد شدن به تست مود لباسشویی ال جی دکمه های spin و rinse را فشار داده و همزمان دستگاه را روشن کنید. اگر دستگاه شما دکمه rinse ندارد دکمه های temp و spin را گرفته و دستگاه را روشن کنید.
 • پس از شروع تست مود ابتدا درب دستگاه قفل شده و موتور به آرامی به سمت راست میچرخد و پمپ تخایه شروع به کار میکند.
 • در مرحله بعد پمپ تخلیه کار میکند و موتور با سرعت پنجاه درصد خشک کن میچرخد.
 • مرحله سوم پمپ تخلیه کار می‌کند و موتور تا نهایت سرعت خشک کن خود بالا می‌رود و برای قسمت بزرگ جاپودری شروع به کار می‌کند.
 • مرحله چهارم شیر برقی برای قسمت کوچک جاپودری شروع به کار می‌کند.
 • مرحله پنجم شیر برقی آب گرم کار می کند.
 • مرحله ششم پمپ تخلیه کار می کند و موتور با دور بسیار آرام به سمت چپ می زند.
 • مرحله هفتم دستگاه کاملا خاموش می شود و درب باز می شود.
05علت لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

برای برطرف کردن لرزش ماشین لباسشویی باید کمک فنرهای آن را بررسی کنید. یکی از دلایل اصلی افزایش لرزش ماشین لباسشویی وجود مشکلاتی در کمک فنرهای آن است. شاید در برخی مواقع متوجه سر و صدا و لرزش زیاد ماشین لباسشویی شوید، در این زمان باید دقت کنید که آیا رگلاژ پایه‌های دستگاه به درستی انجام شده و دستگاه به صورت استاندارد روی سطح گذاشته شده است یا خیر.

06علت عدم آبگیری کامل لباسشویی ال جی چیست؟

اگر شیر برقی ماشین لباسشویی دچار خرابی شده باشد می‌توان گفت آبگیری ماشین لباسشویی به صورت کامل انجام نمی‌شود. همچنین اگر فشار آب به شدت کاهش پیدا کند و شیلنگ دستگاه پیچ خورده باشد. آبگیری دستگاه با مشکل مواجه خواهد بود.

07چگونه لباسشویی ال جی را ریست کنیم؟

در بسیاری از موارد رفع ایرادات . تعمیر لباسشویی ال جی نیازی به حضور نیروی متخصص ندارد. اگر دستگاه شما برنامه ها را به درستی اجرا نمیکند، هنگ میکند یا برخی ارورها در دستگاه رخ میدهد ممکن است مشکل با ریست دستگاه به سادگی برطرف شود. دکمه ریست در مدل های جدید ماشین لباسشویی ال جی وجود دارد اما در مدل های قدیمی که فاقد این دکمه نیستند برای ریست الزم است طبق مراحل زیر عمل کنید:

 • دکمه power را فشار دهید تا دستگاه خاموش شود.
 • دوشاخه را از پریز بکشید و چند دقیقه صبر کنید.
 • بدون اینکه دوشاخه را به پریز وصل کنید دکمه power را فشرده و چند ثانیه نگه دارید.
 • دو شاخه را مجددا به پریز متصل کنید.
08علت صدای زیاد لباسشویی ال جی چیست؟
 • وجود جسم خارجی در دستگاه رایج ترین علت صدای زیاد لباسشویی است.
 • پر کردن محقظه لباسشویی بیش از حد مجاز نیز میتواند سبب صدای زیاد لباسشویی ال جی شود.
 • در پشت ماشین لباسشویی ال جی تعدادی پیچ و مهره وجود دارد تا دستگاه حین جا به جایی دچار آسیب نشود. این پیچ و مهره ها باید هنگام نصب دستگاه باز شوند، باز نشدن کامل آنها میتواند سبب ایجاد صدای زیاد در لباسشویی ال جی شود.
 • عدم ثبات کامل لباسشویی و تراز نبودن آن نیز یکی از علل صدای زیاد لباسشویی ال جی است.
09در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات لباسشویی ال جی موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

10آیا امکان دارد مشکل لباسشویی ال جی من تلفنی حل شود و نیاز به حضور تعمیرکار نباشد؟

بله. در بسیاری از موارد در هنگام ثبت اطلاعات، کارشناسان ما شما را راهنمایی کرده و ایراداتی که به صورت تلفنی قابل حل باشند را به همان صورت راهنمایی می نمایند.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 21 اسفند 1399 سمیرا پاسخ دهید

  سلام
  ماشین لباسشویی، پنج دقیقه ی دیگه مونده بود تا اتمام شستوشو، یهو صفحه خاموش شد و. رفت روی سه ساعت و بعد از چند دقیقه کاملا خاموش شد و دیگه روشن نمیشه، الانم مخزن پر از آبه

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   پر بودن آب در مخزن لباسشویی به دلیل قطع شدن در وسط کار است .
   این که دستگاه مجدد ریست شد و دیگر روشن نمی شود مربوط به ایراد بردی می باشد و احتمالا شوک الکتریکی به برد دستگاه وارد شده است.

 • 2 فروردین 1400 مرضیه کریمی پاسخ دهید

  قبل از آمدن تعمیرکار تلفنی صحبت کردیم مشکل رو کامل بررسی کردن بدون معطلی مراجعه کردن حتی قطعات لازم هم همراهشون بود و سریع تعویض کردن ایراد دستگاه برطرف شد

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   ممنونم از شما! خداراشکر ، نظر لطفتونه

 • 19 فروردین 1400 رضا پاسخ دهید

  سلام ۳ماه هست لباسشویی ال جی خریدم اما موقع خشک کردن بدجور صدای میده چکارکنم تکلیف چیه

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   در لباسشویی های ال جی معمولا صدای ناهنجار از دیگ دستگاه می باشد و بلبرینگ و شفت لباسشویی نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد.

 • 31 فروردین 1400 گلزار پاسخ دهید

  از اقای نعمتی عزیز و شرکت تعمیرآنلاین تشکر می کنم. دیروز از ی شرکت اومدن برای عیب نیومدن آب داخل دستگاه گفتن برد ایراد داره که تشخیص اشتباه بود که امیدوارم از بی اطلاعی تعمیرکارشون باشه. امروز تعمیرآنلاین زنگ زدم ثبت سفارش کردم و موضوع رو گفتم اقای نعمتی رو فرستادن و مشکلم به نصف قیمت حل شد.

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم.

  • 22 شهریور 1400 الف محمدی پاسخ دهید

   با سلام ضمن تشکر از زحمات و مطالب ارزنده جهت آشنایی عمومی لباسشویی ال جی دارم در دور ۱۰۰۰ هم لرزشش قابل تحمل است ولی روی دور ۱۴۰۰ راه میفته پایه ژله ای هم براش تهیه کردم رگلاژ هم شده و تراز هم هست علت چی میتونه باشه ماشین نو است چندتا سرویس کار هم نتونستند مشکل را حل کنند مشکل اصلی چی میتونه باشه

   • 29 شهریور 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

    وقت بخیر به احتمال زیاد کمک فنرهای لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد تا مشکل لرزش در دور بالا کاهش یابد.

 • 31 فروردین 1400 بیات پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی م وقتی آخر کار موقع خشک کردن میشه کار نمیکنه و چراغ های خشک کن باهم خاموش روشن میشه مشکل چیه؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   دلایل مختلفی می تواند باعث بروز این ایراد باشد اما به احتمال زیاد پمپ لباسشویی شما دچار اختلال در عملکرد شده است. ابتدا مسیر خروج آب و فیلتر لباسشویی رو نظافت کنید و در صورت عدم رفع عیب با ما تماس بگیرید.

 • 1 اردیبهشت 1400 ایرج طهماسب پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون از برخورد خوب پرسنلتون که خیلی عالی و با صبوری جوابگوی مشتری هستن

 • 2 اردیبهشت 1400 محمدی پاسخ دهید

  ماشین لباسشویی آب نمیگیرد علامت کلید قرمز روشن میشود

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   لباسشویی شما به احتمال زیاد قفل کودک شده است. به دفترچه راهنمای لباسشویی خود مراجعه کنید و یا اینکه عکس دستگاه را برای تیم پشتیبانی تعمیرآنلاین ارسال نمایید.

 • 2 اردیبهشت 1400 مرتضوی پاسخ دهید

  سلام امروز لباسشویی رو روشن کردم ابگیری قطع نمیشد داخلش پر شده بود و بعدش یهو فیوز پرید برق رو که وصل کردم مجدد دستگاه رو روشن کردم دیگه اصلا کار نمیکنه چیکار کنم؟!

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   آب گیری بیش از حد ماشین لباسشویی ال جی مربوط به قطعه ای به نام هیدرواستات می باشد. زمانی که این قطعه دچار خرابی گردد سطح آبگیری به شدت افزایش می یابد. به احتمال زیاد این آب به داخل دستگاه نفوذ کرده و به قسمت های اصلی ماشین لباسشویی از جمله برد وارد شده است.

 • 8 اردیبهشت 1400 کلهری پاسخ دهید

  سلام تشکر میکنم از آقای علیخانی ایشون خیلی جدی و وظیفه شناس بودند سر زمانی که اعلام شده مراجعه کردند و ایراد دستگاهم برطرف شد ممنون از زحماتتون

 • 11 اردیبهشت 1400 جاوید پاسخ دهید

  سلام من اهواز هستم لباسشویی ال جی رو 10 سال خریدم چجوری رسوب زدایی کنم؟

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   یک بسته جرمگیر مخصوص ماشین لباسشویی ال جی تهیه کرده و در داخل جاپودری ریخته و لباسشویی را روی درجه cotton استفاده کنید. توجه داشته باشید که داخل دیگ به هیچ وجه لباس نباشد.

 • 14 اردیبهشت 1400 معیری پاسخ دهید

  از آقای سرلک تشکر میکنم واقعا دستگاه ما رو زنده کرد. به همه توصیه میکنم حتما موقعی که میخان سفارش تعمیرکار بدن بگن آقای سرلک بیاد. جوان خوش آتیه و با ادب
  معیری هستم برای تعمیرات لباسشویی الجیم زنگ زده بودم

 • 20 اردیبهشت 1400 صادق پاسخ دهید

  سلام ,ماشین لباسشویی من وقتی خاموشه پر از آب میشه مخزنی,جوری ک آب سرازیر میشه

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   احتمالا شیربرقی ماشین لباسشویی ال جی شده دچار اختلال در کارکرد شده است و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.
   در صورتی که این آب جمع شده کثیف می باشد مسیر فاضلاب را چک کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد.

   • 25 خرداد 1400 زیبا جعفری پاسخ دهید

    سلام وقت بخیر ، لباس شوییم اخرین باری که شست لباسو خشک نکرد اب داخلش جمع شده

    • 26 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     شلنگ های خروج اب و مسیر فاضلاب را چک کنید تا دچار گرفتگی نباشد.
     از سوی دیگر در صورتی که فیلتر لباسشویی هم کثیف باشد آب تخلیه نخواهد شد پس فیلتر را تمیز کنید.
     در صورت عدم رفع عیب با تعمیرآنلاین تماس بگیرید و یا فرم درخواست سفارش را تکمیل کنید.

   • 31 مرداد 1400 علی حیدری پاسخ دهید

    سلام وقت بخیر ببخشید لباس شویی ال جی ما دربزرگ هست ودلق جلو شکسته آیا قابل تعویض هست؟

 • 21 اردیبهشت 1400 نوری پاسخ دهید

  سلام قیمت واشر درب لباسشویی ۷ کیلویی الجی رو میفرمایید

 • 28 اردیبهشت 1400 حدیث مرادی پاسخ دهید

  باسلام
  چن روزپیش قسمت تخلیه لباسشویی رو بازکردم تمیزکردم
  امروزک روشن کردم اززیراب میده چ کنم؟لباسشویی مارک ال جی

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   مجدد فیلتر را خارج کنید و دور آن نوار تفلون بکشید و مجدد فیلتر لباسشویی را نصب کنید تا مشکل دستگاه شما حل شود.

 • 28 اردیبهشت 1400 مریم پاسخ دهید

  سلام وقتی ماشین ال جی خاموشه آب داخلش جمع میشه

  • 28 اردیبهشت 1400 کارشناس تعمیر آنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد شیربرقی ماشین لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. شیربرقی وظیفه کنترل ورود آب لباسشویی را بر عهده دارد.

   • 7 آبان 1400 داریوش راد پاسخ دهید

    با عرض سلام و خدا قوت ، چند روزی میشه ماشین لباسشویی ال جی ده کیلویی آکبند خریداری کردم ، مقدار لباس هشت کیلو و دستگاه کاملا ترازه با تراز لیزری تراز کردم ، اما موقع آبکش کم مونده دستگاه راه بیفته بیاد توی هال و پذیرایی با صدایی گوش خراش و غیر قابل تحمل، تشکر از راهنمایی و صبوریتان

    • 8 آبان 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     علت اصلی این است که پیچ های انتقال دستگاه را باز نکردید. پیچ ترنسفر در پشت دستگاه نصب شده است و از تکان خوردن دیگ لباسشویی در هنگام نصب جلوگیری می کند. موقع نصب باید این پیچ ها باز شود.

 • 30 اردیبهشت 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام.
  علت لرزش و صدای زیاد موقع کار کردن خشک کن چیه؟ احساس می کنم دیگ ماشین لباسشویی حالت تاب دار میچرخه.

  • 1 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   معمولا لرزش بیش از حد مربوط به کمک فنرهای نگه دارنده دیگ لباسشویی می باشد. اما اگر صدای دستگاه نیز زیاد می باشد به احتمال زیاد دیگ دستگاه دچار ایراد شده است.
   با توجه به اینکه ذکر کردید دیگ دچار تاب شده است احتمال می رود که بلبرینگ و یا حتی شفت دیگ لباسشویی دچار مشکل شده است.

 • 2 خرداد 1400 مصطفی خورسندی پاسخ دهید

  سلام لباسشویی من جدیدا موقع آبکشی صدایی میده که قبلا نبود فکر کردم فشار اب کمه چک کردم دفعه های بعد فشار اب مناسب بود بازم صدا میده ایرادش چیه؟مارک ال جی ۷کیلویی

  • 2 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   اگر منظور شما این است که لباسشویی در هنگام ورود اب به دستگاه صدا می دهد احتمال خرابی والید های شیربرقی وجود دارد که نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. معمولا عمر مفید والید شیربرقی لباسشویی الجی 5 الی 7 سال است.

 • 8 خرداد 1400 یگانه پاسخ دهید

  چجوری لباس شویی را از بی صدا در بیاریم

  • 8 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا سوال خودتون رو دقیق تر و کامل تر بیان کنید. ممنون از شما

 • 11 خرداد 1400 میلاد غلامی پاسخ دهید

  تعمیراتتون خیلی خوب بود مشکل لباسشوییم حل شد بعد از سه سال دیگه با ارامش میخوابم … انقدر که سرو صدا داشت لباسشوییم

 • 13 خرداد 1400 زینب لطیفی پاسخ دهید

  سلام یک لباسشویی خریدیم الجی 7کیلویی موقع خشک کردن ثابت میمونه یعنی از تایم 30 دقیقه روی، 10 ارور میده و لباس ها خشک نمیشن

  • 14 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   اگر لباس ها در آب غوطه ور هستند به احتمال زیاد پمپ لباسشویی شما به درستی آب را تخلیه نمی کند. ابتدا فاضلاب لباسشویی و فیلتر ماشین لباسشویی را بررسی و تمیز کنید. اما اگر آب تخلیه می شود ایراد مربوط به المان ها موتور دستگاه می باشد. در ارتباط به سوختگی پمپ و آسیب های موتوری و … نیاز به بازدید تعمیرکار می باشد.

 • 16 خرداد 1400 فاطمه پاسخ دهید

  سلام وقت به خیر از دیروز ماشین لباس شوییم دچار مشکل شده روشن میکنم بعد دو دقیقه ارور میده مثلا روی زمان ۳۰ دقیقه میذارم تا ۲۸ میرسه یه دفعه ای ارور میده و بد جای دقیقه یه عدد ۱۳ مینویسه و همش صدا میده اول فک کردم به خاطر فشار کم آب بوده ولی وقتی فشار آب زیاد شد هم همین ارور رو میده ممنون میشم راهنماییم کنین

  • 17 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد فشار آب ورودی کم شده است و یا اینکه شلنگ ورود اب خم خورده است. در صورتی که موارد را بررسی کردید و مشکل حل نشد باید المان های مربوط به شروع کار از جمله شیربرقی و یا حتی میکروسوئیچ لباسشویی ال جی شما چک شود.

 • 18 خرداد 1400 Sahel پاسخ دهید

  سلام لباسشویی ۷ کیلوگرم الجی دارم صفحه لمسی چندبار پس ازاتمام کار قفل درب بازنمیشد ولی برسی کردم از شیراب وفشارکم اب بود ولی الان باز همون مشکل رو داره و هیچ اروری نمیده شیررابط رو برسی کردم وفشار اب هم زیادولی باز درب قفل میمونه و بازنمیشه علتش چیه؟

  • 19 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   اگر آب در لباسشویی شما می ماند به احتمال زیاد پمپ لباسشویی نیاز به سرویس دارد و یا فیلتر کثیف شده است. در صورتیکه فیلتر لباسشویی را تمیز کرده اید و باز ایراد تکرار شده است باید تکنسین دستگاه شما را بازدید کند.

 • 19 خرداد 1400 احمدی پاسخ دهید

  درب لباسشویی باز نمیشود مشکل فنی است یا خیر؟

  • 8 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   در صورتی که آب داخل لباسشویی مانده است آب را از طریق باز کردن فیلتر تخلیه کنید تا آب خارج شود و درب باز شود. در صورتی که مشکل حل نشود باید تعمیرکار لباسشویی شما را بازدید کند. جهت مشاوره رایگان و سفارش تعمیرات لباسشویی ال جی LG با ما تماس بگیرید.

 • 20 خرداد 1400 سحر پاسخ دهید

  ماشین لباسشویی خاموش بوده و خود ب خود لرزش داره حتی از برق هم کشیدیم ولی باز هر از گاهی لرزش چند ثانیه داره علتش چیست؟

  • 23 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا ایراد را مجدد اعلام کنید. امکان لرزش لباسشویی در حالتی که از برق کشیده شده باشد صفر است.

 • 21 خرداد 1400 رضاسالاری پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی من هنگام کار خیلی صدا میده بخصوص زمانی سبک باشه

  • 23 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   به احتمال زیاد کمک فنرهای لباسشویی شما دچار ایراد شده است و باید سرویس و یا تعویض شود. توصیه ما این است با این رویه از دستگاه استفاده نکنید زیرا احتمال آسیب به دیگ دستگاه وجود دارد.

 • 27 خرداد 1400 میثم مشکین فر پاسخ دهید

  در هنگام خاموش بودن دستگاه آب درون لباسشویی جمع میشود’چرا؟

  • 29 خرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   اگر آب کثیف در ماشین لباسشویی جمع می شود مشکل ازد فاضلاب لباسشویی است و اگر آب تمیز است شیربرقی لباسشویی باید سرویس و یا تعویض شود.

 • 13 تیر 1400 آرزو آجودانی پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر،ببخشید لباسشویی ال جی من یه وقتایی که روشن میکنم برنامه رو تعیین میکنم و میزنم کار کنه ارور میده و شروع به کار نمیکنه،خاموش میکنم درشو باز و بسته میکنم لباسارو تکون میدم گاهی فقط روشن خاموش میکنم درست میشه،یه وقتایی هم وقتی میره دور تند یه صدایی مثب صدای شکستن چیزی از داخل لباسشویی میاد،چه مشکلی ممکنه وجود داشته باشه؟

  • 15 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا اروری که روی لباسشویی ظاهر می شود رو ذکر کنید و اینکه لباسشویی تسمه ای است یا دایرکت درایو (گیربکسی)

   • 2 مرداد 1400 مرتضی‌محسنی پاسخ دهید

    سلام،وقتی‌لباسشوئی‌را‌‌ روی‌عدد‌۳۰‌قرار‌میدم‌‌وروشن‌میکنم‌،بعد‌از‌کار‌کردن روی‌عدد‌۲۷‌‌می‌استد‌وعلامت‌LE‌را نشان‌میده‌با‌اینکه لباس‌کم‌هست‌.دیگر‌مخزن‌توان‌چرخیدن‌را‌ندارد.‌ چند‌با‌فا‌صله‌یک‌روزه‌،روشن‌کردم‌‌همین‌طور‌بود. علت‌چیه‌عیب‌از‌کجا‌ست.

    • 2 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

     وقت بخیر . تاخو موتور و یا برد لباسشویی نیاز به سرویس و یا تعمیرات دارد. در ضمن نوسانات برق منزل رو چک کنید.

 • 15 تیر 1400 نگار پاسخ دهید

  سلام لباسشوییم وقتی روشنش میکنم میذارم رو درجه۵۹دقیقه ،علامتdEمینویسه علتش چیه؟

  • 16 تیر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   این ارور مربوط به میکروسوئیچ لباسشویی ال جی بوده و باید این قطعه تعویض شود . در مواردی هم احتمال دارد برد لباسشویی نیاز به تعمیرات داشته باشد.

 • 4 مرداد 1400 فاطمهدمقیمی پاسخ دهید

  سلام روز بخیر لباسیشوی من ال جی هستش امروز که روشنش کردم روشنومیشه اب پر میکنه خالی میکنه ولی یه دور که خورد ارور میزنه مثل موقعه که درب لباسشویی باز میشه مشکلش چیه

  • 5 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   لطفا ارور روی صفحه نمایش را برای ما ارسال کنید

 • 10 مرداد 1400 ناشناس پاسخ دهید

  علت خشگ نکردن لباس شویی چیه در دقیقه ۱۳ کار نمی کند

  • 11 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   در این تایم در اکثر لباسشویی ها مخزن تخلیه پیش از انجام خشک کن است. فیلتر لباسشویی را تمیز کنید و در صورتی که مشکل حل نشد نیاز به بازدید تعمیرکار تعمیرآنلاین است.

 • 13 مرداد 1400 حمزه ضرغام پاسخ دهید

  سلام
  هنگام روشن کردن ماشین لباس شویی وقتی دست از روی کلید پاور بر می داریم دوباره خاموش میشود
  یه دقیقه کلید رو نگه داشتم کلا خاموش شد دیگه روشن نمیشه
  لطفا بفرمایید مشکل چیه و قابل تعمیره؟؟

  • 13 مرداد 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   احتمالا ریکی رو برد لباسشویی شما دچار ایراد شده است و با سرویس و تعمیرات نمایشگر لباسشویی ال جی شما مشکل حل می شود.

 • 2 مهر 1400 سعیدس پاسخ دهید

  با سلام ماشین لباسشوییم ۷ کیلیو ال جی هستش
  بعد دو دقیقه اتمام کار ارورle میده
  وقتی هم موتور شروع به کار میکنه یه صدای مثل زنگ از داخلش میاد

  • 3 مهر 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   معمولا این ایراد سه دلیل اصلی دارد:
   1- برق منزل شما نوسان شدید برق دارد
   2- ایراد از روتور و تاخو هست که نیاز به بازدید تعمیرکار دارد.
   3- ایراد برد دستگاه می باشد.

 • 21 آبان 1400 محمد حلفی پاسخ دهید

  با سلام لباسشویی بنده ال جی هست که مدام ارور DE میدهد که حتی در حالت تست مود این ارور نمایش داده میشه آیا این ایراد ممکنه از خرابی بورد باشد؟

  • 22 آبان 1400 کارشناس تعمیرآنلاین پاسخ دهید

   در حالت کلی این کد خطا مربوط به خرابی میکروسنسور درب لباسشویی می باشد اما در مواردی نیز خرابی برد باعث نمایش ارور de بر روی نمایشگر می شود.

 • 17 آذر 1400 ناشناس پاسخ دهید

  سلام امروز اومدم لباسشویی روشن کنم هرکار کردم روشن نشد علتش چیه دکمه روشن انگار عمل نمیکنه

ثبت سفارش خدمات
021-45396
1

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟
پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت. اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. ساعت کاری مجموعه: شنبه تا چهارشنبه 8الی20 ___پنج شنبه ها 8 الی 18 ___ ایام تعطیل 10 الی 18
02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟
خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

تعمیر آنلاین همیشه در کنار شماست

جهت ثبت درخواست خود با شماره درج شده تماس بگیرید. 021-45396
همچنین می توانید جهت ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل کنید.
ساعات کاری تعمیرآنلاین شنبه تا چهارشنبه ها8 الی 20پنجشنبه ها 8 الی 18جمعه ها وایام تعطیل 10 الی 18