بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

به مرکز تخصصی خدمات الجی LG خوش آمدید. تعمیرکاران این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی الجی را انجام داده و هیچ ابهامی نسبت به دستگاه شما ندارند. اگر لباسشویی شما آب  را تخلیه نمی کند و یا اینکه ارور می زند، خاموش شده است و روشن نمی شود و یا هر ایراد دیگری که دارد تنها کافی است که با تعمیرآنلاین در ارتباط باشید. هم اکنون سفارش تعمیر لباسشویی ال جی خود را ثبت نمایید.

تعمیر لباسشویی ال جی

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

به علت تعدد ایرادات ماشین لباسشویی، تا پیش از بازدید دقیق نمی توان هزینه دقیقی اعلام کرد اما تمامی قیمت های اعلام شده توسط کارشناسان تعمیرآنلاین، بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی می باشد. علاوه بر این قیمت قطعات نیز بر اساس قیمت رسمی شرکت ال جی می باشد. شما می توانید هزینه دستمزد تعمیر لباسشویی ال جی را به صورت آنلاین در وب سایت مشاهده کنید.

از ویژگی های شاخص تعمیرآنلاین، ارائه 6 ماه ضمانت قطعی برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی می باشد. این مدت گارانتی پس از پایان تعمیرات استارت خورده و تا 180 روز اعتبار دارد. توجه داشته باشید که قطعات لاستیکی و زینتی شامل ضمانت نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی و پس از تعمیرات لباسشویی ال جی، عیب دستگاه مجدد تکرار شود، شما نباید هیچگونه هزینه ای را پرداخت نمایید.

برای ثبت سفارش تعمیر لباسشویی الجی کافی است با 45396 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما جهت حضور با شما هماهنگ خواهند شد.

بله. این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی الجی LG را انجام داده و تمامی کارشناسان و تعمیرکاران این مرکز دوره های تخصصی خدمات لباسشویی ال جی را گذرانده اند.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

بله. در بسیاری از موارد در هنگام ثبت اطلاعات، کارشناسان ما شما را راهنمایی کرده و ایراداتی که به صورت تلفنی قابل حل باشند را به همان صورت راهنمایی می نمایند.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی نمی چرخد، علت و راه حل چیست؟

Read More
سوئیچ و قفل درب لباسشویی خرابی سوئیچ، باعث بسته نشدن درب و عدم چرخش درام دستگاه می شود. جهت تشخیص این مشکل، با یک مولتی متر سوئیچ را بررسی کنید و در صورت تایید خرابی، اقدام به تعویض آن نمایید. تسمه لباسشویی ال جی پارگی و یا شل شدن تسمه، باعث عدم چرخش دستگاه می شود. در صورت بروز این مشکل، اقدام به تعویض تسمه نمایید. اتصال موتور دستگاه به گیربکس لباسشویی بروز اشکال در اتصال موتور به گیربکس در اثر بارگیری بیش از حد لباس ها، باعث عدم چرخش درام می شود. برد کنترل دستگاه برد لباسشویی، نیروی محرکه لازم جهت کارکردن دستگاه را تامین می کند. خرابی برد کنترل، باعث عملکرد نامناسب و در مواردی عدم کارکرد لباسشویی می شود. در صورت بروز مشکل در برد، با توجه به حساسیت و گران قیمت بودن این قطعه، حضور تکنسین الزامی می باشد. قرقره درایو قرقره درایو به درام لباسشویی متصل بوده و با چرخاندن تسمه، باعث حرکت درام می شود. فرسودگی این قطعه باعث عدم چرخش تسمه و در نتیجه درام می شود. در صورت خرابی قرقره درایو، نیاز به تعویض آن می باشد. روتور و استاتور روتور جهت ایجاد یک میدان مغناطیسی قوی برای حرکت درام، با استاتور درگیر می باشد. اگر مگنت ها و یا هر جزء دیگر در روتور و یا سیم پیچ های استاتورآسیب دیده باشد، چرخش دستگاه انجام نخواهد شد. یاتاقان ها یاتاقان در قسمت میانی دیگ بیرونی نصب شده است و به چرخش مناسب دیگ خارجی کمک می کند. یاتاقان معیوب باعث ایجاد سروصدای زیادی می شود. اگر یاتاقان خراب شده باشد و به طور جداگانه در دسترس است، اقدام به تعویض یاتاقان ها نمایید. اگر یاتاقان به طور جداگانه در دسترس نمی باشد، دیگ بیرونی و یاتاقان را باید با هم تعویض کنید. لازم به ذکر است که تعویض دیگ بیرونی و یاتاقان بسیار دشوار و پرهزینه است. گیربکس لباسشویی گیربکس لباسشویی ممکن است فرسوده و یا معیوب باشد. چرخ دنده هایی در گیربکس لباسشویی وجود دارد که، خرابی آن ها باعث عدم چرخش لباسشویی می شود. درایو موتور یکی از علل عدم چرخش لباسشویی، خرابی موتور درایو است. عموماً این مشکل به ندرت رخ می دهد. بنابراین قبل از تعویض موتور، به بررسی تمامی موارد فوق بپردازید. همچنین مطمئن شوید که اتصالات لازم جهت اعمال جریان به موتور درایو دچار قطعی نشده باشد. خرابی درایو موتور باعث ایجاد سروصدای زیادی می شود.

ماشین لباسشویی ال جی شروع به کار نمی کند، علت و راه حل چیست؟

Read More
جریان برق ورودی ممکن است پریز برق، جریان ورودی نداشته باشد. سیم برق لباسشویی برد کنترل دستگاه جهت بررسی برد کنترل دستگاه، ابتدا اتصالاتی که برق را به برد دستگاه می رساند را چک کنید. در صورت نبود مشکل، دکمه های برد را فشار دهید، اگر برخی از دکمه ها کار نمی کند نیاز به بازدید و تعمیر برد توسط تکنسین متخصص می باشد. فیوز لباسشویی اگر مدار لباسشویی اورلود کند، فیوز دستگاه دچار مشکل می شود. جهت بررسی فیوز از مولتی متر استفاده کنید و در صورت نداشتن اتصال، اقدام به تعویض آن نمایید. علاوه بر این، شما باید عواملی که باعث خرابی فیوز شده است را برطرف نمایید. بدین جهت به بررسی سیم ها، موتور و پمپ تخلیه دستگاه بپردازید. سنسور حرارتی اگر لباسشویی الجی بیش از حد داغ شود، سنسور حرارتی دستگاه می سوزد. جهت بررسی سنسور حرارتی، اتصال آن را با یک مولتی متر بررسی کنید. اگر سنسور اتصال ندارد، اقدام به تعویض آن نمایید. قفل درب به طور کلی، ماشین های لباسشویی پس از قفل شدن درب شروع به کار می کنند، بنابراین قفل نشدن درب دستگاه، مانع شروع به کار لباسشویی می شود. قفل دستگاه به صورت مکانیکی و یا الکتریکی دچار مشکل می شود. جهت بررسی های مشکلات الکتریکی قفل، با استفاده از یک مولتی متر اتصال آن را چک کنید.

علت سروصدای زیاد لباسشویی ال جی چیست؟

Read More
شکستگی بلبرینگ درام- فرسودگی و یا شکستگی قرقره درایو- پارگی تسمه درایو - خرابی چرخ دنده های گیربکس و شیر برقی انسداد فیلترها که باعث صدای زیاد پمپ تخلیه می شود.

علت لرزش زیاد لباسشویی ال جی چیست؟

Read More
وظیفه کمک فنرهای لباسشویی، کاهش لرزش دستگاه است. بنابراین اگر یکی از آن ها آسیب دیده باشد، دستگاه لرزش شدیدی پیدا می کند. همچنین اگر پایه های ماشین لباسشویی ریگلاژ نشده باشد، دستگاه به درستی بر روی سطح قرار نگرفته و در نتیجه لباسشویی سروصدای زیادی ایجاد خواهد کرد.

ماشین لباسشویی ال جی به صورت کامل آبگیری نمی کند، علت چیست؟

Read More
این مشکل می تواند به دلیل خرابی شیر برقی دستگاه، فشار پایین آب و یا گرفتگی و پیچ خوردگی شیلنگ آب ورودی باشد.

تفاوت لباسشویی های ال جی با موتور دایرکت درایو (گیربکسی یا بدون تسمه) و تسمه ای چیست؟

Read More
تولیدکنندگان ماشین های لباسشویی از اواسط دهه ۲۰۰۰ میلادی شروع به تولید ماشین های لباسشویی دایرکت درایو کردند. در این نوع از ماشین های لباسشویی، تسمه از موتور دستگاه حذف شده و و موتور مستقیماً به دیگ شستشوی لباس متصل شده است. تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می نماید.

علت نشتی آب لباسشویی ال جی چیست؟

Read More
ترک خوردگی پمپ تخلیه و درام- پاره شدن و نشتی شیلنگ های تخلیه- بسته نشدن مناسب درب دستگاه- آب گیری بیش از حد لباسشویی -به علت خرابی شیر برقی، هیدرواستات و یا ….
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

امروزه ماشین لباسشویی ال جی یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی محسوب می‌شود، اما باید توجه داشته باشید که هنگام خرید یک ماشین لباسشویی به چه عواملی توجه می‌کنید. سایز، میزان مصرف انرژی، ویژگی‌ها و قیمت از مهم‌ترین مواردی هستند که باید هنگام خرید به آن توجه کنید. دستگاه شما ممکن است از کیفیت بسیار زیادی برخوردار باشد، اما بر اثر اتفاق دچار خرابی شود.

حتماً می‌دانید که ماشین لباسشویی ال جی یکی از بهترین برندها به شمار می‌رود. گارانتی و خدمات پس از فروش این دستگاه بهترین بودن این برند را به شما اثبات می‌کند. اگر نگران خرابی و ایرادات ماشین لباسشویی خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم، مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تعمیر آنلاین را انتخاب کنید. تعمیر لباسشویی ال جی شما با مراجعه به تعمیر آنلاین به سادگی به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

مرکز تخصصی خدمات تعمیر آنلاین برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود از متخصصین و کارشناسان خبره در این زمینه استفاده می‌کند. این برند معتبر با سابقه 14 ساله‌ای که دارد، توانسته عملکرد بسیار موفقیت آمیزی را از خود به نمایش بگذارد. شما می‌توانید برای تعمیر لباسشویی ال جی خود با خاطری آسوده به تعمیر آنلاین مراجعه کنید.

خدمات تعمیر آنلاین برای تعمیر لباسشویی ال جی

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده که بخواهید ماشین لباسشویی خود را از لباس‌های کثیف خود پر کنید، اما متوجه کار نکردن ماشین لباسشویی ال جی خود شوید. در چنین مواقعی قطعاً اعصاب شما تا حد زیادی خرد می‌شود و به سرعت می‌خواهید بفهمید ایراد کار کجا است و چگونه می‌توان آن را برطرف کرد. در چنین شرایطی که دانش کافی برای تعمیر لباسشویی ال جی خود را ندارید باید به دنبال بهترین راهکار باشید.

برای این که در کوتاه‌ترین زمان شاهد تعمیر شدن ماشین لباسشویی خود باشید، می‌توانید با مرکز تخصصی تعمیر آنلاین تماس بگیرید و مشکل به وجود آمده را با کارشناسان دفتر مرکزی آن در میان بگذارید. البته پیش از برقراری تماس با واحد پشتیبانی، می‌توانید از وبلاگ تعمیر آنلاین بازدید داشته باشید، چرا که با خواندن مطالب آن ممکن است متوجه ایرادات پیش آمده برای ماشین لباسشویی خود شوید.

هزینه تعمیر لباسشویی ال جی

متخصصین و کارشناسان تعمیر آنلاین پس از تأیید درخواست شما برای تعمیر لباسشویی ال جی در زمان کمتر یک ساعت با شما تماس می‌گیرند تا در تاریخ مقرر برای تعمیر دستگاه شما اعزام شوند. پس از عیب یابی و شناسایی ایرادات دستگاه، بابت هزینه‌های پیرامون تعمیرات به شما اطلاع می‌دهند. در این زمان تا شما هزینه تعمیرات و خدمات را تأیید نکنید هیچ گونه اقدامی انجام نمی‌شود.

اغلب نرخ‌هایی که تعمیر آنلاین به مشتریان ارائه می‌کند معمولاً کمتر از نرخ تعیین شده از سوی اتحادیه است. در واقع کمترین هزینه تعمیر دستگاه علاوه بر استفاده از قطعات به اجرت تعلق می‌گیرد. با وجود گارانتی 6 ماهه برای تعمیرات دستگاه، تعمیر مجدد بخش سابق به صورت رایگان انجام می‌شود.

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی

با مطالعه ایرادات متداول ماشین لباسشویی ال جی، می‌توانید به هنگام تشخیص ایرادات کوچک عملکرد بهتری داشته باشید. وجود برخی از ایرادات و ادامه دار شدن آن‌ها خرابی‌های بسیار سنگینی را به همراه می‌آورد.

 ماشین لباسشویی ال جی و لرزش بیش از حد آن
برای برطرف کردن لرزش ماشین لباسشویی باید کمک فنرهای آن را بررسی کنید. یکی از دلایل اصلی افزایش لرزش ماشین لباسشویی وجود مشکلاتی در کمک فنرهای آن است. شاید در برخی مواقع متوجه سر و صدا و لرزش زیاد ماشین لباسشویی شوید، در این زمان باید دقت کنید که آیا رگلاژ پایه‌های دستگاه به درستی انجام شده و دستگاه به صورت استاندارد روی سطح گذاشته شده است یا خیر.

عدم آبگیری کامل ماشین لباسشویی ال جی
اگر شیر برقی ماشین لباسشویی دچار خرابی شده باشد می‌توان گفت آبگیری ماشین لباسشویی به صورت کامل انجام نمی‌شود. همچنین اگر فشار آب به شدت کاهش پیدا کند و شیلنگ دستگاه پیچ خورده باشد. آبگیری دستگاه با مشکل مواجه خواهد بود.

۲۵ پاسخ به “تعمیر ماشین لباسشویی ال جی”

 1. جاوید گفت:

  سلام من اهواز هستم لباسشویی ال جی رو 10 سال خریدم چجوری رسوب زدایی کنم؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   یک بسته جرمگیر مخصوص ماشین لباسشویی ال جی تهیه کرده و در داخل جاپودری ریخته و لباسشویی را روی درجه cotton استفاده کنید. توجه داشته باشید که داخل دیگ به هیچ وجه لباس نباشد.

 2. مرتضوی گفت:

  سلام امروز لباسشویی رو روشن کردم ابگیری قطع نمیشد داخلش پر شده بود و بعدش یهو فیوز پرید برق رو که وصل کردم مجدد دستگاه رو روشن کردم دیگه اصلا کار نمیکنه چیکار کنم؟!

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   آب گیری بیش از حد ماشین لباسشویی ال جی مربوط به قطعه ای به نام هیدرواستات می باشد. زمانی که این قطعه دچار خرابی گردد سطح آبگیری به شدت افزایش می یابد. به احتمال زیاد این آب به داخل دستگاه نفوذ کرده و به قسمت های اصلی ماشین لباسشویی از جمله برد وارد شده است.

 3. مرضیه کریمی گفت:

  قبل از آمدن تعمیرکار تلفنی صحبت کردیم مشکل رو کامل بررسی کردن بدون معطلی مراجعه کردن حتی قطعات لازم هم همراهشون بود و سریع تعویض کردن ایراد دستگاه برطرف شد

 4. گلزار گفت:

  از اقای نعمتی عزیز و شرکت تعمیرآنلاین تشکر می کنم. دیروز از ی شرکت اومدن برای عیب نیومدن آب داخل دستگاه گفتن برد ایراد داره که تشخیص اشتباه بود که امیدوارم از بی اطلاعی تعمیرکارشون باشه. امروز تعمیرآنلاین زنگ زدم ثبت سفارش کردم و موضوع رو گفتم اقای نعمتی رو فرستادن و مشکلم به نصف قیمت حل شد.

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم.
   (توجه: این نظر به علت اینکه نام شرکت مورد بحث، در طول متن آورده شده بود ویرایش گردید.)

 5. محمدی گفت:

  ماشین لباسشویی آب نمیگیرد علامت کلید قرمز روشن میشود

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   لباسشویی شما به احتمال زیاد قفل کودک شده است. به دفترچه راهنمای لباسشویی خود مراجعه کنید و یا اینکه عکس دستگاه را برای تیم پشتیبانی تعمیرآنلاین ارسال نمایید.

 6. صادق گفت:

  سلام ,ماشین لباسشویی من وقتی خاموشه پر از آب میشه مخزنی,جوری ک آب سرازیر میشه

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   احتمالا شیربرقی ماشین لباسشویی ال جی شده دچار اختلال در کارکرد شده است و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.
   در صورتی که این آب جمع شده کثیف می باشد مسیر فاضلاب را چک کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد.

 7. حدیث مرادی گفت:

  باسلام
  چن روزپیش قسمت تخلیه لباسشویی رو بازکردم تمیزکردم
  امروزک روشن کردم اززیراب میده چ کنم؟لباسشویی مارک ال جی

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   مجدد فیلتر را خارج کنید و دور آن نوار تفلون بکشید و مجدد فیلتر لباسشویی را نصب کنید تا مشکل دستگاه شما حل شود.

 8. کلهری گفت:

  سلام تشکر میکنم از آقای علیخانی ایشون خیلی جدی و وظیفه شناس بودند سر زمانی که اعلام شده مراجعه کردند و ایراد دستگاهم برطرف شد ممنون از زحماتتون

 9. رضا گفت:

  سلام ۳ماه هست لباسشویی ال جی خریدم اما موقع خشک کردن بدجور صدای میده چکارکنم تکلیف چیه

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   در لباسشویی های ال جی معمولا صدای ناهنجار از دیگ دستگاه می باشد و بلبرینگ و شفت لباسشویی نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد.

 10. مریم گفت:

  سلام وقتی ماشین ال جی خاموشه آب داخلش جمع میشه

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   به احتمال زیاد شیربرقی ماشین لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. شیربرقی وظیفه کنترل ورود آب لباسشویی را بر عهده دارد.

 11. نوری گفت:

  سلام قیمت واشر درب لباسشویی ۷ کیلویی الجی رو میفرمایید

 12. سمیرا گفت:

  سلام
  ماشین لباسشویی، پنج دقیقه ی دیگه مونده بود تا اتمام شستوشو، یهو صفحه خاموش شد و. رفت روی سه ساعت و بعد از چند دقیقه کاملا خاموش شد و دیگه روشن نمیشه، الانم مخزن پر از آبه

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   پر بودن آب در مخزن لباسشویی به دلیل قطع شدن در وسط کار است .
   این که دستگاه مجدد ریست شد و دیگر روشن نمی شود مربوط به ایراد بردی می باشد و احتمالا شوک الکتریکی به برد دستگاه وارد شده است.

 13. ایرج طهماسب گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون از برخورد خوب پرسنلتون که خیلی عالی و با صبوری جوابگوی مشتری هستن

 14. بیات گفت:

  سلام ماشین لباسشویی م وقتی آخر کار موقع خشک کردن میشه کار نمیکنه و چراغ های خشک کن باهم خاموش روشن میشه مشکل چیه؟

  • کارشناس تعمیرآنلاین گفت:

   دلایل مختلفی می تواند باعث بروز این ایراد باشد اما به احتمال زیاد پمپ لباسشویی شما دچار اختلال در عملکرد شده است. ابتدا مسیر خروج آب و فیلتر لباسشویی رو نظافت کنید و در صورت عدم رفع عیب با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.