بستن

با توجه به اتمام ساعت کاری تعمیرآنلاین، جهت سفارش تعمیرات، فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل کنید.

درخواست اعزام کارشناس
برآورد هزینه تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

به مرکز تخصصی خدمات الجی LG خوش آمدید. تعمیرکاران این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی الجی را انجام داده و هیچ ابهامی نسبت به دستگاه شما ندارند. اگر لباسشویی شما آب  را تخلیه نمی کند و یا اینکه ارور می زند، خاموش شده است و روشن نمی شود و یا هر ایراد دیگری که دارد تنها کافی است که با تعمیرآنلاین در ارتباط باشید. هم اکنون سفارش تعمیر لباسشویی ال جی خود را ثبت نمایید.

تعمیر لباسشویی ال جی

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

به علت تعدد ایرادات ماشین لباسشویی، تا پیش از بازدید دقیق نمی توان هزینه دقیقی اعلام کرد اما تمامی قیمت های اعلام شده توسط کارشناسان تعمیرآنلاین، بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی می باشد. علاوه بر این قیمت قطعات نیز بر اساس قیمت رسمی شرکت ال جی می باشد. شما می توانید هزینه دستمزد تعمیر لباسشویی ال جی را به صورت آنلاین در وب سایت مشاهده کنید.

از ویژگی های شاخص تعمیرآنلاین، ارائه 6 ماه ضمانت قطعی برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی می باشد. این مدت گارانتی پس از پایان تعمیرات استارت خورده و تا 180 روز اعتبار دارد. توجه داشته باشید که قطعات لاستیکی و زینتی شامل ضمانت نمی باشد.

خیر. در صورتی که در مدت گارانتی و پس از تعمیرات لباسشویی ال جی، عیب دستگاه مجدد تکرار شود، شما نباید هیچگونه هزینه ای را پرداخت نمایید.

برای ثبت سفارش تعمیر لباسشویی الجی کافی است با 45396 تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما جهت حضور با شما هماهنگ خواهند شد.

بله. این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی الجی LG را انجام داده و تمامی کارشناسان و تعمیرکاران این مرکز دوره های تخصصی خدمات لباسشویی ال جی را گذرانده اند.

آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.

در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.

در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.

بله. در بسیاری از موارد در هنگام ثبت اطلاعات، کارشناسان ما شما را راهنمایی کرده و ایراداتی که به صورت تلفنی قابل حل باشند را به همان صورت راهنمایی می نمایند.

ایرادات متداول تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی نمی چرخد، علت و راه حل چیست؟
Read More
سوئیچ و قفل درب لباسشویی خرابی سوئیچ، باعث بسته نشدن درب و عدم چرخش درام دستگاه می شود. جهت تشخیص این مشکل، با یک مولتی متر سوئیچ را بررسی کنید و در صورت تایید خرابی، اقدام به تعویض آن نمایید. تسمه لباسشویی ال جی پارگی و یا شل شدن تسمه، باعث عدم چرخش دستگاه می شود. در صورت بروز این مشکل، اقدام به تعویض تسمه نمایید. اتصال موتور دستگاه به گیربکس لباسشویی بروز اشکال در اتصال موتور به گیربکس در اثر بارگیری بیش از حد لباس ها، باعث عدم چرخش درام می شود. برد کنترل دستگاه برد لباسشویی، نیروی محرکه لازم جهت کارکردن دستگاه را تامین می کند. خرابی برد کنترل، باعث عملکرد نامناسب و در مواردی عدم کارکرد لباسشویی می شود. در صورت بروز مشکل در برد، با توجه به حساسیت و گران قیمت بودن این قطعه، حضور تکنسین الزامی می باشد. قرقره درایو قرقره درایو به درام لباسشویی متصل بوده و با چرخاندن تسمه، باعث حرکت درام می شود. فرسودگی این قطعه باعث عدم چرخش تسمه و در نتیجه درام می شود. در صورت خرابی قرقره درایو، نیاز به تعویض آن می باشد. روتور و استاتور روتور جهت ایجاد یک میدان مغناطیسی قوی برای حرکت درام، با استاتور درگیر می باشد. اگر مگنت ها و یا هر جزء دیگر در روتور و یا سیم پیچ های استاتورآسیب دیده باشد، چرخش دستگاه انجام نخواهد شد. یاتاقان ها یاتاقان در قسمت میانی دیگ بیرونی نصب شده است و به چرخش مناسب دیگ خارجی کمک می کند. یاتاقان معیوب باعث ایجاد سروصدای زیادی می شود. اگر یاتاقان خراب شده باشد و به طور جداگانه در دسترس است، اقدام به تعویض یاتاقان ها نمایید. اگر یاتاقان به طور جداگانه در دسترس نمی باشد، دیگ بیرونی و یاتاقان را باید با هم تعویض کنید. لازم به ذکر است که تعویض دیگ بیرونی و یاتاقان بسیار دشوار و پرهزینه است. گیربکس لباسشویی گیربکس لباسشویی ممکن است فرسوده و یا معیوب باشد. چرخ دنده هایی در گیربکس لباسشویی وجود دارد که، خرابی آن ها باعث عدم چرخش لباسشویی می شود. درایو موتور یکی از علل عدم چرخش لباسشویی، خرابی موتور درایو است. عموماً این مشکل به ندرت رخ می دهد. بنابراین قبل از تعویض موتور، به بررسی تمامی موارد فوق بپردازید. همچنین مطمئن شوید که اتصالات لازم جهت اعمال جریان به موتور درایو دچار قطعی نشده باشد. خرابی درایو موتور باعث ایجاد سروصدای زیادی می شود.
ماشین لباسشویی ال جی شروع به کار نمی کند، علت و راه حل چیست؟
Read More
جریان برق ورودی ممکن است پریز برق، جریان ورودی نداشته باشد. سیم برق لباسشویی برد کنترل دستگاه جهت بررسی برد کنترل دستگاه، ابتدا اتصالاتی که برق را به برد دستگاه می رساند را چک کنید. در صورت نبود مشکل، دکمه های برد را فشار دهید، اگر برخی از دکمه ها کار نمی کند نیاز به بازدید و تعمیر برد توسط تکنسین متخصص می باشد. فیوز لباسشویی اگر مدار لباسشویی اورلود کند، فیوز دستگاه دچار مشکل می شود. جهت بررسی فیوز از مولتی متر استفاده کنید و در صورت نداشتن اتصال، اقدام به تعویض آن نمایید. علاوه بر این، شما باید عواملی که باعث خرابی فیوز شده است را برطرف نمایید. بدین جهت به بررسی سیم ها، موتور و پمپ تخلیه دستگاه بپردازید. سنسور حرارتی اگر لباسشویی الجی بیش از حد داغ شود، سنسور حرارتی دستگاه می سوزد. جهت بررسی سنسور حرارتی، اتصال آن را با یک مولتی متر بررسی کنید. اگر سنسور اتصال ندارد، اقدام به تعویض آن نمایید. قفل درب به طور کلی، ماشین های لباسشویی پس از قفل شدن درب شروع به کار می کنند، بنابراین قفل نشدن درب دستگاه، مانع شروع به کار لباسشویی می شود. قفل دستگاه به صورت مکانیکی و یا الکتریکی دچار مشکل می شود. جهت بررسی های مشکلات الکتریکی قفل، با استفاده از یک مولتی متر اتصال آن را چک کنید.
علت سروصدای زیاد لباسشویی ال جی چیست؟
Read More
شکستگی بلبرینگ درام- فرسودگی و یا شکستگی قرقره درایو- پارگی تسمه درایو - خرابی چرخ دنده های گیربکس و شیر برقی انسداد فیلترها که باعث صدای زیاد پمپ تخلیه می شود.
علت لرزش زیاد لباسشویی ال جی چیست؟
Read More
وظیفه کمک فنرهای لباسشویی، کاهش لرزش دستگاه است. بنابراین اگر یکی از آن ها آسیب دیده باشد، دستگاه لرزش شدیدی پیدا می کند. همچنین اگر پایه های ماشین لباسشویی ریگلاژ نشده باشد، دستگاه به درستی بر روی سطح قرار نگرفته و در نتیجه لباسشویی سروصدای زیادی ایجاد خواهد کرد.
ماشین لباسشویی ال جی به صورت کامل آبگیری نمی کند، علت چیست؟
Read More
این مشکل می تواند به دلیل خرابی شیر برقی دستگاه، فشار پایین آب و یا گرفتگی و پیچ خوردگی شیلنگ آب ورودی باشد.
تفاوت لباسشویی های ال جی با موتور دایرکت درایو (گیربکسی یا بدون تسمه) و تسمه ای چیست؟
Read More
تولیدکنندگان ماشین های لباسشویی از اواسط دهه ۲۰۰۰ میلادی شروع به تولید ماشین های لباسشویی دایرکت درایو کردند. در این نوع از ماشین های لباسشویی، تسمه از موتور دستگاه حذف شده و و موتور مستقیماً به دیگ شستشوی لباس متصل شده است. تایمر پس از آن به شیربرقی لباسشویی آاگ اخطار قطع آبگیری را می دهد . هیدرواستات به وسیله شلنگی که به آن وصل است و میزان آب درون مخزن را تشخیص می دهد ، سطح آب لباسشویی را تنظیم می نماید.
علت نشتی آب لباسشویی ال جی چیست؟
Read More
ترک خوردگی پمپ تخلیه و درام- پاره شدن و نشتی شیلنگ های تخلیه- بسته نشدن مناسب درب دستگاه- آب گیری بیش از حد لباسشویی -به علت خرابی شیر برقی، هیدرواستات و یا ….
Previous
Next

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

محاسبه آنلاین نرخ اجرت تعمیرات

دستگاه خود را انتخاب کنید مشکل وسیله خود را انتخاب کنید
قیمت حدودی اجرت تعمیر
-

توضیحات مورد نیاز

-

دستگاه خود را انتخاب کنید

مشکل وسیله خود را انتخاب کنید

قیمت حدودی تعمیر

توضیحات مورد نیاز

-

بلاگ و مطالب آموزشی

5 1 رای
به این مقاله رای دهید
مشترک شدن
مطلع شدن
guest
19 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
فیدبک ها
مشاهده تمام مباحثه ها
جاوید
جاوید

سلام من اهواز هستم لباسشویی ال جی رو 10 سال خریدم چجوری رسوب زدایی کنم؟

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  جاوید

یک بسته جرمگیر مخصوص ماشین لباسشویی ال جی تهیه کرده و در داخل جاپودری ریخته و لباسشویی را روی درجه cotton استفاده کنید. توجه داشته باشید که داخل دیگ به هیچ وجه لباس نباشد.

مرتضوی
مرتضوی

سلام امروز لباسشویی رو روشن کردم ابگیری قطع نمیشد داخلش پر شده بود و بعدش یهو فیوز پرید برق رو که وصل کردم مجدد دستگاه رو روشن کردم دیگه اصلا کار نمیکنه چیکار کنم؟!

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  مرتضوی

آب گیری بیش از حد ماشین لباسشویی ال جی مربوط به قطعه ای به نام هیدرواستات می باشد. زمانی که این قطعه دچار خرابی گردد سطح آبگیری به شدت افزایش می یابد. به احتمال زیاد این آب به داخل دستگاه نفوذ کرده و به قسمت های اصلی ماشین لباسشویی از جمله برد وارد شده است.

مرضیه کریمی
مرضیه کریمی

قبل از آمدن تعمیرکار تلفنی صحبت کردیم مشکل رو کامل بررسی کردن بدون معطلی مراجعه کردن حتی قطعات لازم هم همراهشون بود و سریع تعویض کردن ایراد دستگاه برطرف شد

سید
سید
پاسخ به  مرضیه کریمی

ممنونم از شما! خداراشکر ، نظر لطفتونه

گلزار
گلزار

از اقای نعمتی عزیز و شرکت تعمیرآنلاین تشکر می کنم. دیروز از ی شرکت اومدن برای عیب نیومدن آب داخل دستگاه گفتن برد ایراد داره که تشخیص اشتباه بود که امیدوارم از بی اطلاعی تعمیرکارشون باشه. امروز تعمیرآنلاین زنگ زدم ثبت سفارش کردم و موضوع رو گفتم اقای نعمتی رو فرستادن و مشکلم به نصف قیمت حل شد.

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  گلزار

خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم.
(توجه: این نظر به علت اینکه نام شرکت مورد بحث، در طول متن آورده شده بود ویرایش گردید.)

محمدی
محمدی

ماشین لباسشویی آب نمیگیرد علامت کلید قرمز روشن میشود

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  محمدی

لباسشویی شما به احتمال زیاد قفل کودک شده است. به دفترچه راهنمای لباسشویی خود مراجعه کنید و یا اینکه عکس دستگاه را برای تیم پشتیبانی تعمیرآنلاین ارسال نمایید.

صادق
صادق

سلام ,ماشین لباسشویی من وقتی خاموشه پر از آب میشه مخزنی,جوری ک آب سرازیر میشه

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  صادق

احتمالا شیربرقی ماشین لباسشویی ال جی شده دچار اختلال در کارکرد شده است و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.
در صورتی که این آب جمع شده کثیف می باشد مسیر فاضلاب را چک کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد.

حدیث مرادی
حدیث مرادی

باسلام
چن روزپیش قسمت تخلیه لباسشویی رو بازکردم تمیزکردم
امروزک روشن کردم اززیراب میده چ کنم؟لباسشویی مارک ال جی

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  حدیث مرادی

مجدد فیلتر را خارج کنید و دور آن نوار تفلون بکشید و مجدد فیلتر لباسشویی را نصب کنید تا مشکل دستگاه شما حل شود.

کلهری
کلهری

سلام تشکر میکنم از آقای علیخانی ایشون خیلی جدی و وظیفه شناس بودند سر زمانی که اعلام شده مراجعه کردند و ایراد دستگاهم برطرف شد ممنون از زحماتتون

رضا
رضا

سلام ۳ماه هست لباسشویی ال جی خریدم اما موقع خشک کردن بدجور صدای میده چکارکنم تکلیف چیه

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  رضا

در لباسشویی های ال جی معمولا صدای ناهنجار از دیگ دستگاه می باشد و بلبرینگ و شفت لباسشویی نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد.

مریم
مریم

سلام وقتی ماشین ال جی خاموشه آب داخلش جمع میشه

کارشناس تعمیرآنلاین
پاسخ به  مریم

به احتمال زیاد شیربرقی ماشین لباسشویی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد. شیربرقی وظیفه کنترل ورود آب لباسشویی را بر عهده دارد.

با رعایت پروتکل های بهداشتی
19
0
لطفا در این بحث شرکت کنیدx
()
x