تعمیر ظرفشویی زیرووات

تعمیر ماشین ظرفشویی

درصورت خرابی یا عملکرد نامناسب ظرفشویی زیرووات حتما به نمایندگی مجاز این برند مراجعه کنید. تعمیر آنلاین به‌عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی زیرووات انواع خدمات تعمیراتی را با استفاده از قطعات اصل و قیمتی پایین‌تر از نرخ اتحادیه به شما عزیزان عرضه می‌کند. کارشناسان تعمیر آنلاین با گذراندن دوره‌های تخصصی به کلیه مشکلات ماشین ظرفشویی زیرووات مسلط هستند و در سریع‌ترین زمان ممکن به رفع مشکل دستگاهتان می‌پردازند. برای دریافت خدمات تعمیرات ظرفشویی زیرووات در محل با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا سفارش خود را از طریق دکمه زیر ثبت کنید.

ثبت سفارش خدمات
تعمیر ظرفشویی زیرووات

ثبت سفارش تعمیرات، در کمتر از ۶۰ ثانیه

به منظور درخواست خدمات بدون هیچ تماسی و فقط با تکمیل فرم زیر، در کمتر از ۶۰ ثانیه اطلاعات خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ایردات متداول ماشین ظرفشویی زیرووات

در باکس‌های زیر با ایرادات متداول ظرفشویی زیرووات آشنا می‌شوید.

سروصدای ظرفشویی حین کار

استفاده بیش از حد از ظرفیت ماشین ظرفشویی باعث به هم خوردن ظرف‌ها حین کار می‌شود. همچنین گیر کردن تکه‌های مواد غذایی در فضای داخلی از مهم‌ترین دلایل ایجاد صدای غیرطبیعی ماشین ظرفشویی است. در چنین شرایطی، برای جلوگیری از وارد شدن آسیب‌های جدی به دستگاه، تعمیر ظرفشویی زیرووات را در اولویت قرار دهید.

بیشتربیشتر

تخلیه نشدن آب ظرفشویی

گیر کردن اشیای خارجی و تکه‌های غذا داخل پمپ تخلیه باعث تخلیه نشدن آب می‌شود. در چنین مواقعی حتما پمپ تخلیه و فیلترهای کف دستگاه را تمیز کنید. به‌علاوه، خرابی یا سوختگی پمپ تخلیه نیز باعث تخلیه نشدن آب می‌شود.

بیشتربیشتر

خشک نشدن ظرف‌ها بعد از اتمام کار

خراب شدن فن خشک‌کن و هیتر از مهم‌ترین دلایل خشک نشدن ظروف بعد از اتمام کار است. برای تعویض قطعات آسیب‌دیده درخواستتان را در تعمیر آنلاین ثبت کنید.

بیشتربیشتر

نشتی آب ماشین ظرفشویی

نشتی آب معمولا به‌دلیل پارگی شلنگ تخلیه یا خرابی اتصالات شیر آب است؛ اما ایرادهای جدی‌تری مانند اتصالات درونی مانند لگنچه، جت پمپ، ایرگاد یا کابین نیز باعث نشتی آب می‌شود که باید تعمیر آن را به تکنسین حرفه‌ای بسپارید.

بیشتربیشتر

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

انسداد فیلتر شیر برقی، تاخوردگی شلنگ ورودی، خرابی شیر برقی، بسته بودن شیر آب ورودی یا پایین بودن فشار آب منزل باعث وارد نشدن آب به ماشین ظرفشویی می‌شود. برای تعمیر قطعات ظرفشویی زیرووات حتما به تعمیر آنلاین مراجعه کنید.

بیشتربیشتر

روشن نشدن ماشین ظرفشویی زیرووات

قطعی اتصالات برق، سیم‌کشی داخلی دستگاه یا خراب بودن برد الکترونیکی باعث روشن نشدن ظرفشویی می‌شود. در چنین مواقعی تعمیر ظرفشویی زیرووات را به تعمیر آنلاین بسپارید.

بیشتربیشتر

سوالات متداول

01آیا تعمیر آنلاین تعمیر ظرفشویی زیرووات در منزل را انجام می‌دهد؟

بله؛ برای ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی زیرووات در محل با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید یا فرم درخواست را در سایت پر کنید. کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت برای هماهنگی زمان با شما تماس خواهند گرفت.

02آیا تعمیرات ظرفشویی زیرووات در تعمیر آنلاین گارانتی دارد؟

بله؛ کلیه خدماتی که در نمایندگی تعمیر ظرفشویی زیرووات تعمیر آنلاین عرضه می‌شود، با ۶ ماه گارانتی همراه است.

03هزینه تعمیر ظرفشویی زیرووات چقدر است؟

اطلاع از هزینه تعمیرات ظرفشویی زیرووات قبل از عیب‌یابی دستگاه امکان‌پذیر است. ازهمین‌رو برای اطلاع از هزینه می‌توانید با ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید تا با بیان ایرادات دستگاهتان، کارشناسان ما قیمت حدودی را به شما بگویند.

04اگر مشکل ظرفشویی زیرووات بعد از تعمیر برطرف نشد، چه کاری انجام دهم؟

کلیه خدمات تعمیر آنلاین 6 ماه گارانتی دارد؛ بنابراین چنانچه عیب دستگاه در این مدت مجددا تکرار شد، کارشناسان ما به‌صورت رایگان به تعمیر دستگاه خواهند پرداخت.

درصورت نیاز به تعمیر ظرفشویی زیرووات حتما به نمایندگی‌ها و مراکز مجاز تعمیر این برند در شهر خود مراجعه کنید. مراجعه به افراد غیرحرفه‌ای نه‌تنها مشکل ظرفشویی زیرووات را برطرف نخواهد کرد، بلکه ممکن است آسیب‌های جدی‌تری نیز به دستگاه وارد کند. کارشناسان تعمیر آنلاین با عرضه خدمات تعمیر ظرفشویی زیرووات در محل، دغدغه شما را برای جابه‌جایی دستگاه از بین می‌برند.

تعمیر ظرفشویی زیرووات در محل

تعمیر آنلاین برای افزایش رضایت و کاهش نگرانی‌های شما عزیزان هنگام خرابی دستگاه، انواع خدمات تعمیر ظرفشویی زیرووات در منزل را عرضه می‌کند. برای درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی زیرووات فقط کافی است فرم ثبت درخواست سفارش را در سایت پر کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۹۶ تماس بگیرید. کارشناسان ما تا حداکثر یک ساعت بعد از ثبت سفارش، با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم برای زمان و مکان حضور را انجام می‌دهند.

رایج‌ترین دلایل برای درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی زیرووات

انواع ماشین ظرفشویی معمولا با مشکلات متعددی مواجه می‌شوند که رفع بعضی از آن‌ها به‌سادگی در منزل امکان‌پذیر است. به همین خاطر توصیه می‌کنیم قبل از درخواست تعمیر ظرفشویی زیرووات در محل حتما ایرادات متداول را مطالعه کنید و چنانچه خودتان قادر به رفع مشکل نبودید، از متخصصان تعمیر آنلاین کمک بخواهید. از جمله ایرادات متداول ظرفشویی زیرووات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تعمیر ظرفشویی زیرووات با قطعات اصل در تعمیر آنلاین

تمیز نشدن ظروف؛ یکی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی زیرووات

تمیز نشدن ظرف‌ها بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی یکی از ایرادات متداول ظرفشویی زیرووات است که معمولا چند دلیل ساده دارد. قرار دادن نامناسب ظروف داخل دستگاه یا استفاده بیش از حد از ظرفیت ماشین ظرفشویی، تمیز نشدن ظرف‌ها را به دنبال خواهد داشت؛ بنابراین اگر با این مشکل مواجه شدید، حتما ظرف‌ها را به تعداد مناسب و به‌صورت اصولی داخل دستگاه قرار دهید.

اگر با وجود چیدمان صحیح ظروف داخل ظرفشویی باز هم با مشکل تمیز نشدن ظروف مواجه شدید، احتمالا ایراد از قطعات داخلی دستگاه است. مواردی مانند کار نکردن سوئیچ شناور یا بازوی اسپری باعث شست‌وشوی نامناسب ظرف‌ها می‌شود. در چنین مواقعی باید تعمیر ظرفشویی را به تکنسین حرفه‌ای بسپارید.

تعمیرات ظرفشویی زیرووات به‌دلیل روشن نشدن دستگاه

اگر ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود، ابتدا اتصالات برق و پریز را بررسی کنید. در بسیاری از موارد روشن نشدن ماشین ظرفشویی زیرووات به علت نبود جریان برق در دستگاه است؛ اما اگر دستگاه روشن می‌شود و صدای عجیبی به گوشتان می‌رسد، احتمالا مشکل از موتور آن خواهد بود. تعمیر موتور ظرفشویی زیرووات فقط باید توسط تکنسین حرفه‌ای انجام شود.

تعمیر ظرفشویی زیرووات در محل با خدمات تعمیر آنلاین

آبگیری نکردن؛ یکی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی زیرووات

از مهم‌ترین دلایل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی زیرووات می‌توانیم به گیر کردن شناور، باز بودن در دستگاه یا خرابی سوئیچ اشاره کنیم. متخصصان تعمیر آنلاین با استفاده از قطعات فابریک این برند، به سرویس ماشین ظرفشویی زیرووات می‌پردازند.

سرویس ماشین ظرفشویی زیرووات به‌خاطر تخلیه نشدن آب

اگر آب ماشین ظرفشویی تخلیه نمی‌شود، احتمالا فیلتر دستگاه مسدود شده است یا ایرادی در پمپ تخلیه وجود دارد. چنانچه با این مشکل مواجه شدید، قبل از ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی زیرووات، بازوی آب‌پاش را بررسی کنید و خرده غذاهای آن را تمیز کنید. اگر با از بین بردن خرده غذاها باز هم آب دستگاه تخلیه نشد، احتمالا پمپ تخلیه شکسته یا سنسور تخلیه دچار مشکل شده است. در چنین شرایطی حتما تعویض قطعات آسیب‌دیده را به تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیرووات بسپارید.

سرویس ماشین ظرفشویی زیرووات در سریع‌ترین زمان ممکن

درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی زیرووات درصورت خشک نشدن ظروف

از مهم‌ترین دلایل خشک نشدن ظروف بعد از اتمام کار، خرابی هیتر المنت، پمپ تخلیه و تنظیم نبودن ترموستات تنظیم دما است. ازآنجایی‌که عیب یابی ظرفشویی زیرووات فقط از عهده متخصص برمی‌آید، حتما درخواست تعمیر را در تعمیر آنلاین ثبت کنید.

تعمیر ظرفشویی زیرووات در صورت نشتی آب

نشتی آب معمولا زمانی رخ می‌دهد که بیشتر از حجم استاندارد ظرفشویی داخل آن ظرف قرار دهید. علاوه‌بر این، خرابی پیچ و مهره‌ها، خرابی واشر، پارگی یا شل شدن شلنگ از مهم‌ترین دلایل نشتی آب است که باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای بررسی و برطرف شود.

نشتی آب؛ از جمله مشکلات رایج ماشین ظرفشویی زیرووات

تعمیر آنلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی زیرووات در تهران

تعمیر آنلاین با سال‌ها سابقه فعالیت در حوزه خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی، یکی از بهترین مراکز تهران برای تعمیر ظرفشویی زیرووات است. با استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی زیرووات تعمیر آنلاین از مزایایی مانند استفاده از قطعات اصل، قیمت مقرون‌به‌صرفه و ضمانت 6 ماهه بدون قید و شرط برخوردار خواهید شد.

نظرات کاربران

Be the first to review “تعمیر ظرفشویی زیرووات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶

درخواســت آنـــلاین اعزام تعــــمیرکـــار

برای تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.