مقایسه لباسشویی ‌سامسونگ و ال جی

تعمیرات ال جی تعمیرات سامسونگ تعمیرات ماشین لباسشویی

معمولا افراد چه قبل از خرید و در زمان جستجو ویا هنگام خرید و مراجعه به فروشگاه‌های لوازم‌خانگی، به دنبال محصولات برند و شناخته شده هستند و حتما اسم دو برند سامسونگ و الجی در این بین زیاد به گوش شما خواهد ‌رسید. در این مطلب قصد داریم که به بررسی و مقایسه لباسشویی ‌سامسونگ […]

مدت مطالعه : 7 دقیقه
مقایسه لباسشویی ‌سامسونگ و ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی در تهران
تعمیرات ماشین لباسشویی در محل با گارانتی شش ماهه تعمیر آنلاین برای انواع برند

معمولا افراد چه قبل از خرید و در زمان جستجو ویا هنگام خرید و مراجعه به فروشگاه‌های لوازم‌خانگی، به دنبال محصولات برند و شناخته شده هستند و حتما اسم دو برند سامسونگ و الجی در این بین زیاد به گوش شما خواهد ‌رسید. در این مطلب قصد داریم که به بررسی و مقایسه لباسشویی ‌سامسونگ و ال جی و پاسخ به سوال “لباسشویی سامسونگ بهتره یا ال جی؟” بپردازیم.

اینکه معمولا هنگام خرید اگر محدودیت بودجه نداشته باشیم بیشتر توجه‌مان به سمت محصولات برند است دلایل متفاوتی می‌تواند داشته باشد. از جمله اینکه:

معمولا تولید کنندگان محصولات برند به خاطر تجربه و سابقه زیادی که دارند، معمولا محصولات با کیفیت عرضه می‌کنند که نیاز کمتری به تعمیر ماشین لباسشویی داشته باشید و می توانند حس اعتماد مشتریان را به سمت خود جلب کنند. یا امکان دارد ویژگی هایی در محصولات مارک و برند وجود داشته باشد که در برند های دیگر یافت نشود؛ به همین دلیل است که انتخاب لوازم خانگی از برندهای معتبرمورد توجه افراد زیادی هستند.

انواع مدل‌های ماشین لباسشویی

در دوره حاضر به دلیل مشغله زیاد افراد و همچنین کمبود زمان نیاز به وجود ماشین لباسشویی بیشتر حس می‌شود و امکان شستشو لباس‌ها با دست امکان‌پذیر نیست.
با آشنا شدن با انواع مدل‌های ماشین لباسشویی می‌توانید خرید بهتر و منطبق با نیاز خود داشته باشید.

 • لباسشویی‌های سطلی: این نوع لباسشویی‌ها دارای یک مخزن هستند که برای شست و شو لباس به کار برده می شوند.

مقایسه لباسشویی ‌سامسونگ و ال جی

 • لباسشویی‌های دو قلو: این نوع لباسشویی دارای دو مخزن بوده یکی برای شست و شو و دیگری برای خشک کردن لباس ها

مقایسه لباسشویی ‌سامسونگ و ال جی

 • لباسشویی‌های تمام اتوماتیک: لباسشویی هایی هستند با امکانات مدرن و پیشرفته که شما با این نوع از لباسشویی‌ها امکانات جدیدی رامی‌توانید تجربه کنید.

مقایسه لباسشویی الجی و سامسونگ

مهمترین فاکتورها در انتخاب ماشین لباسشویی مناسب

در زمان خرید یک لباسشویی جدید، شما نیاز دارید که ماشین لباسشویی انتخاب کنید که منطبق بر معیارها و نیازهای شما باشد، دانستن یکسری فاکتورها شما را در تصمیم‌گیری خرید و داشتن خرید آگاهانه کمک میکند.

 • ظرفیت:
  ماشین‌های لباسشویی دارای ظرفیت‌های گوناگونی هستند.در رابطه با ظرقیت لباسشویی بستگی به اعضای خانواده شما دارد،که در هنگام خرید حتما به تعداد نفرات توجه کنید.ماشین‌های لباسشویی دارای ظرفیت های 5،7 و یا 14 کیلویی هستند و در واقع دارای ظرفیت مشخصی هستند و با توجه به میزان استفاده شما باید بهترین ظرفیت را انتخاب کنید.
 • کم صدا بودن:
  در هنگام خرید باید این موضوع را در نظر بگیرید که دستگاهی که انتخاب می‌کنید لازم است علاوه بر قدرت و ویژگی های مناسب دارای صدای کمی باشد و همچنین لرزش نداشته باشد.
 • کم مصرف بودن انرژی و آب:
  به این نکته توجه کنید که هنگام خرید، ماشین لباس‌شویی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن امکانات، مصرف انرژی و آب کمی داشته باشد. این موضوع باعث صرفه جویی در هزینه های جانبی شما خواهد شد.

برای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ کلیک کنید.

تفاوت های لباسشویی الجی و سامسونگ

چنانچه اکنون در هنگام خرید،بین دو برند سامسونگ و ال‌جی دچار شک و تردید شدید با ما همراه باشید تا با تفاوت‌ها و قابلیت‌های هر کدام آشنا شویم.

همچینین شما می توانید با سر زدن به صفحات تعمیر  لباسشویی سامسونگ و تعمیر لباسشویی الجی اطلاعات بیشتری درباره مقایسه لباسشویی ‌سامسونگ و ال جی بدانید.

1. مقایسه لباسشویی ‌سامسونگ و ال جی در عملکرد شستشو

یکی از قسمت‌های مهم در مقایسه لباسشویی ‌سامسونگ و ال جی عملکرد شستشو و تمیزکردن می‌باشد. با اینکه داشتن برنامه های شست و شو متنوع و حالت های مختلف شست و شو یکی از مزایای لباسشویی به حساب می آیند اما قبل از خرید به این نکته توجه کنید که تا چه حدی به این امکانات نیازدارید.

عملکرد شستشوی لباسشویی ال جی

لباسشویی ال جی بخرم یا سامسونگ؟

لباسشویی های ال جی در طی شستشو از 6 حرکت که به 6motion معروف است، فرایند شستشوی لباس ها را انجام میدهد این شش حرکت به شرح ذیل میباشد:

 • پله ای (stepping): به بالا و پایین پرتاب شدن لباس در داخل دیگ ماشین لباسشویی، این حرکت از چزوک شدن لباس ها جلوگیری میکتد.
 • آبکشی (filtration): چسبیدن لباس ها به دیگ در اثر سرعت بالای چرخش لباسشویی، این حرکت سبب نفوذ کامل آب و مواد شوینده به لباس ها میشود.
 • پیچشی (swing): نوعی از شستشو با ایجاد کمترین صدای ممکن.
 • غلتاندن (rolling): نوع معمولی از شستشو که در تمام دستگاه های لباسشویی انجام میشود. در صورت استفاده از این مدل شستشو از کارایی سایر مدل ها بی بهره میمانید.
 • ساییدن (scrub): حرکت دادن لباس ها با سرعت زیاد به چپ و راست و انجام لکه زدایی
 • تاب دادن tumble): حرکت تاب دادن به نوعی شبیه ساز عمل شستشوی دستی است. این مدل شستشو مناسب لباس های حساس است.

علاوه بر مجهز بودن به فناوری 6Motion، لباسشویی‌های ال‌جی به فناوری بخار نیز مجهز هستند. فناوری بخار، به شما  در فرایند شستشوی بهداشتی تر لباس‌ها کمک می‌کند.

هنگام استفاده از این قابلیت، بخار به عمق لباس‌ها نفوذ پیدا می‌کند و لکه‌های سر سخت بر روی لباس‌های شما را به آسانی لکه زدایی می کند، بدون آنکه کوچک ترین آسیبی به لباس شما وارد کند. هرگونه ایراد در برنامه شستشوی دستگاه به شکل ارور لباسشویی ال جی ظاهر میشود.

ال جی برای سرعت بخشیدن به شستشو لباس‌ها در طی فرایند شستشو، از فناوری TurboWash بهره می برد.استفاده این فناوری‌ به کاهش زمان شستشو و صرفه جویی در مصرف انرژی کمک و مدت زمان شستشوی یک بار، تا 30 دقیقه کاهش می یابد.

علاوه براین لباسشویی‌های ال‌جی برنامه‌های شستشوی مختلفی دارند،که شامل برنامه های، شستشوی لباس های سفید، شستسوی عادی، شستشوی لباس های رنگی، شستشوی شدید، شستشوی سریع و شستشوی لباس های پشمی می‌شود.

عملکرد شستشوی لباسشویی سامسونگ

لباسشوی سامسونگ بهتره یا ال جی

ماشین لباسشویی ساسمونگ برای شستشوی لباس ها از قابلیت power foam استفاده میکند با استفاده از این قابلیت لباس ها با بالاترین سرعت شسته میشوند. این قابلیت در حل شدن درست مواد شوینده در آب بسیار تاثیرگذار است.

از دیگر ویژگی های مهم و قابل توجه لباسشویی سامسونگ استفاده از قابلیت super speed برای شستشوی سریع لباس ها است. فناوری super speed از جت ها برای پاشیدن و رساندن موارد شوینده به لباس ها و از آب گرم برای آبکشی آنها استفاده میکند. با استفاده از این قابلیت شما میتوانید مدت زمان شستشو را بین 15 الی 30 دقیقه تنظیم کنید.

برخی ایرادات در برنامه شستشوی لباسشویی سامسونگ به شکل ارور ظاهر میشود برای آشنایی با انواع ارور لباسشویی سامسونگ به مقاله منتشر شده با همین موضوع در تعمیر آنلاین مراجعه نمایدد.

2. مصرف انرژی

امروزه مصرف انرژی ماشین‌های لباسشویی یک اولویت در هنگام انتخاب و خرید ماشین لباسشویی است. و میزان استفاده از منابع آب و برق برای تولیدکننده‌ ها نیز اهمیت دارد.

لباسشویی‌های ال‌جی به سیستم Steam Direct Drive مجهز هستند که تا 21درصد، در مصرف انرژی آب و برق صرفه جویی می کنند.

لباسشویی های سامسونگ برای شستشوی هر چرخه به حدود 50 لیتر آب نیاز دارد. با این حال هر دو برند لباسشویی سامسونگ و ال‌جی برچسب Energy Star را دارا هستند و از تکنولوژی‌های صرفه جویی انرژی استفاده می‌کنند.

برای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی ال جی کلیک کنید.

3. قابلیت اضافه کردن لباس های فراموش شده

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که بعد از روشن کردن ماشین لباسشویی چشمتان به لباس یا پارچه ای بیفتد که فراموش کرده‌باشید آن را در ماشین لباسشویی بیندازید.اضافه کردن لباس‌های فراموش شده به چرخه شستشو یکی از قابلیت‌های جذابی است که لباسشویی‌های ال جی و سامسونگ به آن مجهز هستند.

در لباسشویی سامسونگ با وجود تراشه‌ای بر روی درب، این امکان را فراهم‌شده که بدونِ متوقف کردن چرخه شستشو، لباس ها و پارچه های خود را به چرخه شستشو اضافه کنید. اما لباسشویی ال‌جی برای اضافه کردن لباس‌های فراموش شده، باید چرخه شستشو را متوقف کنید و سپس لباس‌های فراموش شده خود را به آن اضافه کنید.

لباسشویی ال جی بهتره یا سامسونگ

4. قابلیت اتصال به تلفن همراه

یکی دیگر از جذاب‌ترین ویژگی‌های این دو برند قابلیت اتصال ماشین لباسشویی به گوشی هوشمند می‌باشد.
سامسونگ یک برنامه اختصاصی طراحی کرده است که،با استفاده از این برنامه می‌توانید ماشین لباسشویی خود را کنترل کنید وبا استفاده ازاین برنامه لباس‌ها را از راه دور بشویید.
ال‌جی نیز دارای برنامه خاص خود است که با آمازون و الکسا و دستیار گوگل کار می کند و شما می‌توانید لباسشویی خود را با صدای خود کنترل کنید.

5. خشک کردن لباس ها در لباسشویی ال جی و سامسونگ

ماشین لباسشویی ال جی با استفاده از قابلیت sensor dry میزان رطوبت لباس ها را اندازه گرفته و لباس ها را به خوبی خشک کرده و با استفاده از قابلیت wrinkle care از چروک شدن لباس جلوگیری میکند.. ماشین لباسشویی سامسونگ نیز با استفاده از تکنولو/زی ها و قابلیت های خلاقانه طراحی شده روی دستگاه پس از شستشوی کامل لباس ها رطوبت آنها را گرفته و لباس ها را کاملا خشک میکند.

6. کنترل صدا در لباسشویی ال جی و سامسونگ

از جمله مواردی که در پاسخ به سوال “لباسشویی سامسونگ بهتره یا ال جی” مورد توجه قرار میگیرد میزان صدا و لرزش تولید شده در لباسشویی های ال جی و سامسونگ است. ال جی نسل جدید لباسشویی های خود را بدون تسمه و با قابلیت ضد لرزش تولید میکند. در طرف دیگر سامسونگ با استفاده از فناوری VRT PLUS سرعت بالای درام را کنترل و لرزش و صدای دستگاه را تا 40 درصد نسبت به سایر ماشین لباسشویی های این برند کاهش داده است.

سخن ‌آخر

با توجه به عملکرد‌ها و ویژگی‌های گفته شده برای هر دو برند،انتخاب بین این دو مارک ممکن است،چالش برانگیز باشد.انتخاب شما به سلیقه شخصی و ترجیحات شما بستگی دارد و بهتر‌است که متناسب با نیازخود تصمیم گیری و خرید کنید.
در نهایت می توان گفت که این دو برند با داشتن عملکردهای شستشوی متفاوت،می‌توانند نیازشما را برطرف کنند  که میتوانید با نمایندگی هر دو برند یعنی مایندگی سامسونگ و نمایندگی ال جی در ارتباط باشید .

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • محمد 2021/06/04

  من گ متوجه نشدم بالاخره کدام مارک بهتره؟؟

  پاسخ
ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶
کاربر گرامی دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد.
جهت ثبت سفارش تعمیرات
لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.
یا با شماره ۴۵۳۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

توجه: پس از ثبت درخواست در کمتر از 30 دقیقه (در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.