بستن

همین الان فرم درخواست ثبت خدمات رو تکمیل کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست ثبت خدمات

تعمیرات ساید بای ساید

اگر چه تعمیر هر نوع لوازم خانگی نیاز به تخصص بالایی دارد اما تعمیر ساید بای ساید علاوه بر تخصص بالا ، نیاز به سرعت بالا نیز دارد . همین امر باعث گردیده است که تعمیرآنلاین به موضوع تخصص و سرعت نگاه ویژه ای داشته باشد و به تربیت و تقویت تیم تعمیرات بپردازد . این مجموعه به عنوان نمایندگی تعمیرات ساید بای سایدهای های اروپایی، آسیایی و آمریکایی ، خدمات طلایی تعمیرات را به مشتریان رائه خواهد داد که شامل گارانتی رسمی می باشد. هم اکنون به منظور سفارش تعمیر یخچال ، تعمیر ساید بای ساید با تعمیرآنلاین تماس بگیرید.

سوالات متداول تعمیر ساید بای ساید

چگونه سفارش تعمیرات را ثبت کنم؟
به منظور ثبت سفارش می توانید با شماره 021-45396 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل نمایید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.
آیا شرکت تعمیرآنلاین معتبر می باشد؟
تعمیرآنلاین به عنوان برند ثبت شده شرکت امید ضمانت پارسیان، دارای تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه های مربوطه، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و دارای کد آیسیک می باشد.
در صورتی که نسبت به تکنسین اعزامی رضایت نداشتم، چه اقدامی انجام دهم؟
آرامش و رضایت مشتری از اصول تعمیرآنلاین می باشد. پس در صورتی که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام انتقاد و یا اعتراضی داشتید تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل رسیدگی کنند.
خدمات صورت گرفته در تعمیرات چه مدت ضمانت دارد؟
تمامی قطعات تعویض شده توسط مجموعه تعمیرآنلاین شامل 6 ماه ضمانت می باشد. توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو و شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی شامل گارانتی نمی باشد.
در صورت بروز مجدد عیب آیا باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟
خیر. در صورتی که در مدت گارانتی خدمات، عیب دستگاه مجددا تکرار شود، شما هیچگونه هزینه ای نباید پرداخت کنید.
آیا تضمینی برای حفظ امنیت حریم شخصی من در هنگام حضور تکنسین در محل وجود دارد؟
بله. علاوه بر آنکه تمامی کارشناسان این مرکز از افراد متعهد و امین می باشند، تمامی موارد سازمان های امنیتی و نظارتی را گذرانده و همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند و تست های روانشناسی مجموعه را گذرانده اند.
نحوه تسویه حساب صورتحساب به چه صورت است؟
در پایان کار و انجام تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و لیبل گارانتی را تقدیم می کند و شما می توانید برای تسویه صورتحساب مبلغ را به حساب مجموعه و یا تکنسین واریز نمایید.
آیا هزینه تعمیرات بر اساس نرخ مشخصی می باشد؟
بله. تمامی قیمت های اعلام شده توسط تکنسین بر اساس قیمت های اعلام شده گروه نرخ گذاری اتحادیه می باشد. شما می توانید به کمک امکان محاسبه آنلاین تعمیرات از اجرت خدمات مطلع شوید.
در صورتی که در هنگام حضور تکنسین، به هر دلیلی از انجام تعمیرات منصرف شوم آیا باید هزینه ای پرداخت کنم؟
در صورتی که تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از یافتن عیب، به هر دلیلی با تعمیرات موافقت نشود، شما تنها کافی است هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید. طبق نرخ نامه تعمیر آنلاین، هزینه ایاب و ذهاب و تشخیص عیب در شهر تهران 30 هزار تومان است.
چرا تعمیر آنلاین

تعمیر آنلاین مرکز تخصصی نصب، آموزش و تعمیرات لوازم خانگی در ایران بوده و مجری تخصصی خدمات تخصصی خدمات پس از فروش برند های مطرح جهان می باشد. وجه تمایز این مجموعه تاکید بر آموزش رایگان به صورت همگانی می باشد. علاوه برآن، گرد آوری تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین است.

درباره تعمیر آنلاین بیشتر بدانید
تکنسین های مجرب

قوی ترین تیم تعمیرات کشور را گرد آوردیم. تکنسین هایی مجرب و متعهد که اولویت اصلی آن ها پیش از آن ها پیش از کسب سرمایه، رضایت مشتری می باشند.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات از ویژگی های بارز تعمیر آنلاین بوده که در تمامی شعب لازم الاجرا می باشند.

سرعت خدمات بالا

پس از تماس با تعمیر آنلاین و یا ثبت اطلاعات تکنسین در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و عیب دستگاه همین امروز حل می گردد.

شفافیت در هزینه ها

مشتری مدار هستیم زیرا رضایت مشتری و بقای تعمیر آنلاین اهمیت دارد. رضایت مشتری منجر به رشد مجموعه و آرامش متقابل خواهد شد.

مراحل ثبت درخواست ساید بای ساید

ابتدا درخواست خود را ثبت کنید

میتوانید از طریق تماس تلفنی با شماره 45396-021 یا با پر کردن فرم آنلاین ثبت درخواست اعزام کارشناس درخواست را ثبت کنید

تکنسین با شما تماس خواهد گرفت

پس از ثبت اطلاعات کارشناسان مربوط کمتر از 60 دقیقه با شما جهت حضور در منزل یا محل کار شما تماس خواهند گرفت

تکنسین در محل جهت رفع عیب حضور میابد

در زمان مد نظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام مکیند. و در صورت تایید شما تعمیرات همان لحظه آغاز می شود

اگر ساید بای ساید و یخچال فریزر شما نیاز به سرویس و یا تعمیرات دارد و در دوران گارانتی شرکت تعمیرآنلاین به سر می برد، تمامی شعب موظف به تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید به صورت رایگان می باشند. اگر هم گارانتی دستگاه به پایان رسیده است دستگاه شما شامل خدمات طلایی مجموعه می باشد و در سریع ترین زمان ممکن تکنسین مجرب برای تعمیر یخچال شما اعزام خواهد شد. برای تعمیر آنلاین تفاوتی ندارد که سیستم برودتی منزل و یا محل کار شما چه مدلی و برای چند سال پیش می باشد. زیرا ما برای هر مدل دستگاه تکنسین های مجرب و کارآزموده در اختیار داریم. تنها کافی است با ۴۵۳۹۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرات را تکمیل نمایید.

ساید بای ساید صدای زیادی می دهد؟

صدای ناهنجار دو دلیل اصلی می تواند داشته باشد .در حالت اول احتمالا صدا از فن دستگا باشد . فن قطعه ای است که وظیفه انتقال هوا را در سیستم های برودتی را دارد . وقتی به هر دلیلی فن آسیب ببیند ،در هنگام چرخش پروانه ،صدای ناهنجاری را از خود تولید می کند . در حالت دوم احتمالا ایراد از موتور دستگاه می باشد و معمولا صدای تولید مانند زوزه می باشد .

مواد غذایی در ساید بای ساید یخ می زند، علت چیست ؟

  شاید پیش آمده باشد که برای مثال :هندوانه و یا ماست در ساید شما یخ بزند . علت اصالی بروز این حالت در اکثر موارد مربوط به سنسورهای حرارتی ،تشخیص دما می باشد،زمانی که این سنسورها آسیب ببیند ،نمی تواند تشخیص دهند دمای داخلی چه مقدار است و موتور بیش از حد کار می کند .

ساید بای ساید هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض فیلتر دارد ؟

معمولا هر ۶ماه یکبار فیلتر ساید بای ساید نیاز به  تعویض دارد.اگر دستگاه شما فیلتر داخلی نیاز دارد ،فیلتر را سالیانه تعویض کنید .

ساید بای ساید گرم شده است؟

گرم شدن سیستم های سرمایشی مواد غذایی دلایل بسیار متنوعی دارد . از سوختگی موتور دستگاه و یا افت و نشتی گاز یخچال می باشد . در دستگاه های جدید نیز برد یخچال و ساید در صورتی که آسیب نبیند ،دستور سرمایش را به موتور نمی دهد . در ادامه حتما مطلب گرم شدن یخچال و راهکارهای برطرف کردن آن را مطالعه کنید تا از اطلاعات بیشتری در این باره بدانید.

قسمت فریزر خنک است اما یخچال گرم شده است؟

زمانی که فریزر به درستی عمل فریزر کردن را انجام دهد اما یخچال گرم باشد احتمال فراوان ایراد از فن دستگاه می باشد زیرا این وظیفه فن است که تعادل دمایی را بین یخچال و فریزر ایجاد کند.

ساید بای ساید به صورت مداوم کار میکند و خاموش نمی شود ؟

در یخچال فریزرهای قدیمی ایراد از ترموستات دستگاه می باشد (اما در سری های دیجیتال و ساید بای سایدها قضیه تا حدودی تفاوت دارد . در برخی از مدل های جدید ،سیستم ترموستات از مدار خارج شده و برروی برد به صورت آی سی های پروگرمی قرار گرفته است که دچار آسیب می شود و یخچال و سایدبه صورت یکسره کار می کند .

علت آبریزش ساید بای ساید چیست؟

اگر ساید بای ساید شما آبریزش دارد باید عیب را در سیستم لوله کشی داخلی، شیربرقی و یا آسیب دیدگی فیلتر بیابیم. اما سوال اینجاست که علت نشتی آب در یخچال و فریزر چیست؟ علت اصلی اختلال در سیستم تخلیه آب و المنت می باشد . در ساختار کلی یخچال فریزر، دستگاه نوعی عمل می کند که برفک ها ذوب شده و به ظرف درین منتقل شود و به کمک گرمای موتور تبخیر شود. زمانی که یکی از این قسمت ها آسیب ببیند با مشکل آب دهی مواجه خواهید شد. ما در مقاله ” علت اصلی آبریزش یخچال ” به صورت مفصل این مشکل را توضیح داده ایم.
دیدگاه های خود را بنویسید.
Loading...