اگر ساید بای ساید و یخچال فریزر شما نیاز به سرویس و یا تعمیرات دارد و در دوران گارانتی شرکت تعمیرآنلاین به سر می برد، تمامی شعب موظف به تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید به صورت رایگان می باشند. اگر هم گارانتی دستگاه به پایان رسیده است دستگاه شما شامل خدمات طلایی مجموعه می باشد و در سریع ترین زمان ممکن تکنسین مجرب برای تعمیر یخچال شما اعزام خواهد شد. برای تعمیر آنلاین تفاوتی ندارد که سیستم برودتی منزل و یا محل کار شما چه مدلی و برای چند سال پیش می باشد. زیرا ما برای هر مدل دستگاه تکنسین های مجرب و کارآزموده در اختیار داریم. تنها کافی است با ۴۵۳۹۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرات را تکمیل نمایید.

ساید بای ساید صدای زیادی می دهد؟

صدای ناهنجار دو دلیل اصلی می تواند داشته باشد .در حالت اول احتمالا صدا از فن دستگا باشد . فن قطعه ای است که وظیفه انتقال هوا را در سیستم های برودتی را دارد . وقتی به هر دلیلی فن آسیب ببیند ،در هنگام چرخش پروانه ،صدای ناهنجاری را از خود تولید می کند . در حالت دوم احتمالا ایراد از موتور دستگاه می باشد و معمولا صدای تولید مانند زوزه می باشد .

مواد غذایی در ساید بای ساید یخ می زند، علت چیست ؟
شاید پیش آمده باشد که برای مثال :هندوانه و یا ماست در ساید شما یخ بزند . علت اصالی بروز این حالت در اکثر موارد مربوط به سنسورهای حرارتی ،تشخیص دما می باشد،زمانی که این سنسورها آسیب ببیند ،نمی تواند تشخیص دهند دمای داخلی چه مقدار است و موتور بیش از حد کار می کند .

ساید بای ساید هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض فیلتر دارد ؟

معمولا هر ۶ماه یکبار فیلتر ساید بای ساید نیاز به  تعویض دارد. اگر دستگاه شما فیلتر داخلی نیاز دارد، فیلتر را سالیانه تعویض کنید.

ساید بای ساید گرم شده است؟

گرم شدن سیستم های سرمایشی مواد غذایی دلایل بسیار متنوعی دارد . از سوختگی موتور دستگاه و یا افت و نشتی گاز یخچال می باشد . در دستگاه های جدید نیز برد یخچال و ساید در صورتی که آسیب نبیند ،دستور سرمایش را به موتور نمی دهد . در ادامه حتما مطلب گرم شدن یخچال و راهکارهای برطرف کردن آن را مطالعه کنید تا از اطلاعات بیشتری در این باره بدانید.

قسمت فریزر خنک است اما یخچال گرم شده است؟

زمانی که فریزر به درستی عمل فریزر کردن را انجام دهد اما یخچال گرم باشد احتمال فراوان ایراد از فن دستگاه می باشد زیرا این وظیفه فن است که تعادل دمایی را بین یخچال و فریزر ایجاد کند.

ساید بای ساید به صورت مداوم کار میکند و خاموش نمی شود ؟

در یخچال فریزرهای قدیمی ایراد از ترموستات دستگاه می باشد (اما در سری های دیجیتال و ساید بای سایدها قضیه تا حدودی تفاوت دارد . در برخی از مدل های جدید ،سیستم ترموستات از مدار خارج شده و برروی برد به صورت آی سی های پروگرمی قرار گرفته است که دچار آسیب می شود و یخچال و سایدبه صورت یکسره کار می کند .

علت آبریزش ساید بای ساید چیست؟

اگر ساید بای ساید شما آبریزش دارد باید عیب را در سیستم لوله کشی داخلی، شیربرقی و یا آسیب دیدگی فیلتر بیابیم. اما سوال اینجاست که علت نشتی آب در یخچال و فریزر چیست؟ علت اصلی اختلال در سیستم تخلیه آب و المنت می باشد . در ساختار کلی یخچال فریزر، دستگاه نوعی عمل می کند که برفک ها ذوب شده و به ظرف درین منتقل شود و به کمک گرمای موتور تبخیر شود. زمانی که یکی از این قسمت ها آسیب ببیند با مشکل آب دهی مواجه خواهید شد. ما در مقاله ” علت اصلی آبریزش یخچال ” به صورت مفصل این مشکل را توضیح داده ایم.