آسیب به ماشین ظرفشویی در صورت استفاده نامنظم

تعمیرات ماشین ظرفشویی

یکی از عجیب‌ترین روش‌های نگهداری از ماشین ظرفشویی استفاده منظم از آن است. در این مقاله به شما می‌گوییم در صورت استفاده نکردن از ماشین ظرفشویی چه آسیب‌هایی به آن وارد خواهد شد.

مدت مطالعه : 4 دقیقه
بررسی استفاده نکردن طولانی مدت از ماشین ظرفشویی در تعمیر آنلاین
تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران
تعمیرات ماشین ظرفشویی

برخلاف عقیده بسیاری از افراد، اگر از ماشین ظرفشویی استفاده نکنیم خراب میشه. ماشین ظرفشویی که به‌طور مرتب از آن استفاده نشود، سریع‌تر نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می‌کند. در‌صورت استفاده کم از ماشین ظرفشویی، باید برخی از مراقبت‌ها را انجام دهید تا آسیب‌های وارد‌شده به دستگاه کمتر شود. در این مقاله قصد داریم که به‌طور مفصل دلایل آسیب به ماشین ظرفشویی در صورت استفاده نکردن منظم و نکات لازم برای نگهداری این دستگاه حساس و پرکاربرد را بیان کنیم. اگر شما نیز از آن دسته از افراد هستید که هفته‌ای یک بار ماشین ظرفشویی خود را روشن می‌کند، به‌هیچ عنوان مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

استفاده نکردن طولانی مدت از ظرفشویی و آسیب به بخش‌های مختلف

ماشین ظرفشویی تنها دستگاه برقی است که با استفاده بیشتر از آن، عمرش طولانی‌تر می‌شود. به همین دلیل بهتر است که حتماً از ماشین ظرفشویی به صورت مداوم و منظم استفاده کنید. برای جلوگیری از خراب شدن و نیاز به تعمیر ماشین ظرف شویی، حداقل هفته‌ای یک‌بار روشن کردن آن را فراموش نکنید. در‌صورت استفاده نکردن از ظرفشویی به مدت طولانی بخش‌هایی از این دستگاه آسیب خواهد دید. این بخش‌ها را در ادامه بررسی کرده‌ایم.

استفاده نکردن طولانی مدت از ماشین ظرفشویی؛ آسیب به بخش‌های مختلف دستگاه

آسیب به مخزن‌های ذخیره آب ماشین ظرفشویی

در مخزن‌های ذخیره آب ماشین ظرفشویی همیشه حدود ۵ لیتر آب ذخیره می‌شود. این میزان حجم از آب اگر بیش از یک ماه به صورت راکد در دستگاه باقی بماند باعث ته‌نشین شدن رسوبات ظرفشویی خواهد شد. این امر باعث وارد شدن آسیب‌های شدید به قطعات ماشین ظرفشویی و زنگ‌زدگی آن‌ها می‌شود. افرادی که برای تعمیر ظرفشویی زیمنس مراجعه می‌کنند، اگر از زمان خریداری دستگاه، مقدار کمی از آن استفاده کرده باشند، با مشکل تمیز نشدن صحیح ظرف‌ها مواجه می‌شود. علت این مشکل به‌دلیل زنگ‌زدگی قطعات و خرابی پمپ آب ماشین ظرفشویی است.

واکشن‌های شیمیایی ناشی از باقی ماندن نمک و جلا‌دهنده

همیشه مقداری نمک و مایع جلادهنده در ماشین ظرفشویی وجود دارد. اگر این نمک و مایع جلادهنده در طولانی‌مدت داخل دستگاه باقی بماند، به‌دلیل انجام واکنش‌های شیمیایی دستگاه آسیب خواهد دید. در واقع مضرات جلادهنده ماشین ظرفشویی مربوط به زمانی است که دستگاه در مدت طولانی روشن نشود. به خاطر واکنش‌های شیمیایی نمک و مایع جلادهنده در ماشین ظرفشویی، داخل دستگاه دچار زنگ‌زدگی و تولید بوی بد می‌شود. همچنین احتمال نشتی آب و ورود آب به مخازن زیر دستگاه نیز وجود دارد. علاوه‌بر این آسیب به مخزن جلا‌دهنده و نمک، علت نشت مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی خواهد بود.

اگر این ۲ ماده اصلی ماشین ظرفشویی تقلبی باشند، آسیب به دستگاه چند برابر خواهد شد و باقی‌ماندن این دو ماده، در زمان سریع‌تری، مثلاً دوره یک ماهه، باعث زنگ‌زدگی دستگاه می‌شود. متاسفانه این مشکل در تعمیر ظرفشویی ال جی، سامسونگ و سایر برند‌ها دیده شده است که با استفاده از مواد شوینده نا‌مرغوب، دستگاه خیلی سریع با زنگ‌زدگی، آسیب دیدگی خواهد شد.

ایا نمک برای ماشین ظرفشویی لازم است؟ اهمیت استفاده از نمک و جلا‌دهنده

«اگر ماشین ظرفشویی نمک نداشته باشد، چه می‌شود؟» این سوالی است که بسیاری از افراد از خود می‌پرسند. شستن ظرف‌ها با فشار آب زیاد انجام می‌شود. نمک مخصوص ماشین ظرفشویی به کاهش سختی آب کمک می‌کند.  نمک ماشین ظرفشویی چند وقت یکبار باید تمدید شود تا ظرف‌ها آسیب نبینند و روی آن‌ها در‌طولانی مدت خش نیفتد. علاوه‌بر این، استفاده از مایع جلادهنده (کمک آبکشی) نیز مزایایی دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 • براق شدن ظروف خصوصاً ظروف شیشه‌ای
 • فرایند بهتر و موثرتر خشک شدن ظروف
 • محافظت از شیشه در برابر خط و خش و لکه کثیفی

اگر در برنامه‌های ظرف‌شویی از مایع کمک آبکشی استفاده نکنید، ظروف شما باز هم به وسیله سیستم گرمایشی چرخه‌ی خشک‌سازی ماشین خشک خواهند شد. با این حال، به دلیل حرکت بیش از حد آب روی سطح ظروف، احتمالا با لکه‌هایی روبرو خواهید شد. این اتفاق روی ظروف چینی و ظروف شیشه‌ای گران و با کیفیت بیشتر دیده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در‌مورد مواد شوینده و مقدار کافی برای استفاده از آن می‌توانید مقاله علت ماندن کف در ماشین ظرفشویی و راه بر طرف کردن آن را مطالعه کنید.

اهمیت استفاده از نمک و جلادهنده؛ حفظ سلامت ظرف‌های شسته‌شده

اقدامات لازم برای جلوگیری از آسیب به ماشین ظرفشویی بدون استفاده

اگر شرایطی پیش آمده که می‌خواهید در یک دوره زمانی طولانی، مثلاً ۳ ماه یا حتی یک سال، از ماشین ظرفشویی استفاده نکنید، لازم است که با انجام چند کار ساده آسیب رساندن به ماشین ظرفشویی را به حداقل برسانید. با رعایت این نکات، تا حد امکان از تعمیر لباسشویی سامسونگ، بوش، ال‌جی و سایر برند‌ها جلوگیری خواهید کرد.

1- تخلیه کردن نمک و مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی

اولین اقدام مهم، تخلیه مخزن جلا‌دهنده و نمک ماشین ظرفشویی است. برای این‌کار باید حتماً با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی تماس بگیرید تا تکنسین، مخزن مایع ظرفشویی را تخلیه کند. ولی اگر خودتان می‌خواهید این کار را انجام دهید، باید دستگاه را خالی روشن کنید تا با شستشوی ماشین ظرفشویی، مخزن دستگاه خالی شود. حتماً توجه داشته باشید که اصلاً هیچ گونه مواد شوینده‌ای نباید در ماشین ظرفشویی باقی بماند.

در تعمیر آنلاین، نیرو‌های متخصص و با‌تجربه، می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، اقدامات لازم برای استفاده نکردن طولانی مدت از ماشین ظرفشویی را به‌عمل آورند. علاوه‌بر این، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس و سایر برند‌ها نیز توسط تعمیر آنلاین انجام می‌شود.

۲- باز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی

بعد از اتمام شستشوی ماشین ظرفشویی، فیلتر‌ ظرفشویی را در بیاورید و به‌جای آن یک دستمال در دستگاه بگذارید. با این کار، آبی که به‌مرور زمان در مخزن ماشین ظرفشویی جمع می‌شود به قطعات دستگاه آسیب نمی‌رساند. در واقع، وجود این دستمال باعث جذب آب‌ها و جلوگیری از زنگ‌زدگی قطعات دستگاه خواهد شد.

برداشتن فیلتر؛ اقدامات لازم برای استفاده نکردن از ماشین ظرفشویی

۳- استفاده مجدد و شستشوی خالی ماشین ظرفشویی

بعد از گذشت مدت زمان مورد‌نظر و استفاده مجدد از ماشین ظرفشویی، حتماً بار اول اجازه دهید که دستگاه خالی کار کند. برای این کار، در داخل ماشین ظرفشویی برای بار اول ظرف نگذارید که سنسورها فعال نشود و تغییر دمایی در دستگاه رخ ندهد.

در روز چند بار میتوان از ماشین ظرفشویی استفاده کرد؟

پس از بررسی آسیب‌های به‌وجود آمده در صورت استفاده نکردن طولانی مدت از ماشین ظرفشویی، زمان آن رسیده تا به سوال «در روز چند بار میتوان از ماشین ظرفشویی استفاده کرد؟» پاسخ دهیم. استفاده روزانه از ماشین ظرفشویی هیچ مشکلی به‌وجود نخواهد آورد و حتی می‌توان گفت باعث افزایش عمر دستگاه می‌شود؛ ولی در طول روز سعی کنید استفاده از ماشین ظرفشویی را به حداقل برسانید. یعنی، ظروف کثیف را جمع کرده و پس از پر شدن ماشین، یک بار در روز آن را روشن کنید.

سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی بدون استفاده؛ تضمین سلامت آن

در این مقاله به بررسی آسیب‌های ناشی از استفاده نکردن طولانی مدت از ماشین ظرفشویی پرداختیم. شما می‌توانید برای افزایش طول عمر دستگاه، ماشین ظرفشویی خود را هر ۶ ماه یک بار و توسط تکنسین متخصص، سرویس کنید. برای این‌کار کافی است درخواست خود را در سایت تعمیر آنلاین ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده شود. اگر سوالی در خصوص استفاده نکردن طولانی مدت از ماشین ظرفشویی دارید، در بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان تعمیر آنلاین شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

01اگر ماشین ظرفشویی نمک نداشته باشد چه می‌شود؟

در‌صورت استفاده نکردن از نمک ماشین ظرفشویی، در طولانی مدت ظروف شیشه‌ای و گران‌قیمت شما آسیب خواهند دید.

02آیا استفاده از ماشین ظرفشویی بدون قرص امکان‌پذیر است؟

بله؛ اگر هدف از روشن کردن دستگاه، تخلیه مواد شوینده باقی‌مانده در آن باشد، باید بدون قرار دادن قرص و ظرف داخل دستگاه، ماشین ظرفشویی را روشن کنید.

03علت نشت مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی چیست؟

در‌صورتی که مایع جلا‌دهنده در طولانی مدت داخل دستگاه باقی بماند، باعث آسیب و سوراخ شدن مخزن خواهد شد. در نتیجه شاهد نشت مایع جلا‌دهنده خواهید بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • متین عابدینی 2022/11/30

  سلام، اگر تاریخ انقضای نمک، قرص و جلا،دو ماه گذشته باشد، می توان از آن استفاده کرد؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2022/12/06

   در حالت کلی مواد شوینده تاریخ مصرف گذشته ماشین ظرفشویی بویژه نمک و جلادهنده علاوه بر آسیب به ماشین ظرفشویی، برای سلامتی نیز خطرناک می باشد. توصیه ما این است به هیچ وجه از شوینده های ماشین ظرفشویی تقلبی یا تاریخ مصرف گذشته استفاده نکنید.

   پاسخ
 • زمانی 2021/10/10

  سلام ظرفشویی ال جی دارم چند وقتی هست که چراغ جلا دهتده روشنه با اینکه جلادهنده داخلش ریختم .واینکه هم نمک و هم جلا دهنده هر دو نشتی داره لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 • معتمدى 2021/10/02

  سلام، من ماشين بوش قديمى دارم. سنسور چراغ نمكش خراب شده و با وجود اينكه تازه نمك توش ريختم ولى چراغ خاموش نميشه. روشن ماندن چراغ به اين معناست كه دستگاه از نمك موجود استفاده نميكنه؟ كيفيت شستشو خوبه، آيا براى دستگاه خطرى داره؟ ممنون ميشم راهنمايى بفرماييد.

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/10/09

   وقت بخیر . مشکل خاصی نداره اما اگر با یک قاشق چوبی هم بزنید نمک رو، الارم خاموش میشه.

   پاسخ
 • رضا صالحی 2021/09/17

  سلام من خودم قرص ماشین ظرفشویی داخل خونه درست میکنم ایا به ماشین ظرفشویی اسیب وارد نمیشه؟

  پاسخ
 • سپیده 2021/07/08

  سلام خسته نباشین من تازه ماشین ظرفشوییم رو از کارتونش در اوردم ولی هنوز به برق نزدم سوالم این هس که اگه روی دستگاه به اندازه دو لیوان اب ریخته شود دستگاه میسوزه
  لطفا جواب بدین ممنون

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/07/10

   به شما توصیه می کنیم تا 48 ساعت از ظرفشویی استفاده نکنید

   پاسخ
 • محمدتقی رضایی 2021/06/05

  سلام
  وقتتون بخیر
  چهارساله ماشین ظرفشویی بوش داریم وبعد از اینکه دوسالی استفاده میشد یه سالی خاموش بود و مخازنش هم خالی نکردم و چندماه قبل روشن کردیم و جرمگیرهم ریختم و توی این چندماه ظرفها رو اصلا خوب نمیشوره
  اگه بخوام خودم توی خونه اون نمک و مایع جلادهنده قبلی رو تخلیه کنم چطور میتونم انجام بدم؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/06/05

   امکان تخلیه نمک به صورت کامل برای شما وجود ندارد زیرا تخلیه نمک باید به وسیله باز کردن کامل مخزن صورت گیرد اما توصیه ما این است که داخل ظرفشویی نمک و جلادهنده نریخته و از قرص های ژله ای استفاده نمایید و به مدت سه ماه و هر ماه یکبار دستگاه را کاملا به وسیله جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی نظافت کنید. به مرور کیفیت شستشو بالا خواهد رفت.
   همچنین در پیج اینستاگرام تعمیرآنلاین به آیدی tamironlinecom@ به بررسی و روش های بهبود کیفیت شستشوی ظروف پرداخته ایم.

   پاسخ
 • سپیده 2021/06/04

  سلام من ۵سال است که ماشین ظرف شویی استفاده نشده را به دلیل تغییر مکان تو انباری گزاشتم بدون استفاده حتی به بر ق هم نزدم الان میخوام استفاده کنم,نمیدونم که پنج سال پیش مخزنش رو خالی کردم با نه,,ولی فکر کنم که خالی نشده, حالا بوی بد میده ,هنوز نصب نکردم, میخوام نصبش,کنم راهنمایی میخوام

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/06/04

   در حالت کلی بهتره ظرفشویی هیچوقت بدون استفاده قرار نگیره اما با این وجود برای استفاده و نصب مجدد توصیه ما این است که ابتدا یک درجه کوتاه را انتخاب و بگذارید ماشین ظرفشویی خالی شروع به کار کند.
   سپس از یک جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید تا رسوب ها و بوی نامطبوع از بین برود.

   پاسخ
 • مهدی 2021/04/06

  سلام، لطفا بفرمائید زمان اسباب کشی آیا نیازی به تخلیه مخزن آب و نمک ماشین هست یا خیر؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/15

   خیر. در صورتی که ماشین ظرفشویی مدت زیادی در انبار نمی ماند تخلیه مخازن لازم نیست.

   پاسخ
 • میلاد 2021/03/12

  سلام من ماشین ظرفشویی هاردستون رومیزی دارم و چند بار اول که استفاده کردم نمک را بدون اب داخل مخزن ریخته بودم و تا دوبند انگشت از سر مخزن خالی بود . و چراغ نمک روشن بود بعد متوجه شدم باید با اب مخلوط می کردم پس مقداری اب داخل مخزن ریختم و چراغ مخزن خاموش شد . اما بعد از هر بار شستشو و اتمام کار ماشین . بعد از گذشت چند ساعت در ته دیگه ماشین ظرفشون نمک نشت کرده و هر بار بعد از شستشو این اتفاق میوفته . با این که بارها با قاشق نکن های داخل مخزن را تا مقداری خالی کردم و چک میکنم درب مخزن درست بسته باشه . اما بعد از هر بار شستن وقتی درب مخزن را باز میکنم پر از اب است که حتی با باز شدن مخزن سریع بیرون میریزد به نظرتون مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید .

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/15

   وجود آب در مخزن نمک موضوعی طبیعی است و دستگاه شما مشکلی ندارد.

   پاسخ
 • سیدمیلاد جمال آبادی 2021/03/11

  درصورت وارونه بارگیری کردن. ماشین ظرف شویی دچار آسب میشود؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/31

   لزوما باعث آسیب نمی شود اما بهتر است که نهایتا تغییر زاویه در مواقع انتقال بیش از 45 درجه نشود.

   پاسخ
   • بابای 2021/06/10

    ماشین ظرفشویی ما که خیلی کم استفاده شده الان وقتی شروع بکار میکند با وجود جلا داشتن خطای جلا می دهد آیا این برای ماشین مشکلی ایحاد میکند؟

    پاسخ
    • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/06/20

     این اخطار فقط برای اطلاع به شما بوده و آسیبی به ماشین ظرفشویی وارد نمی کند. البته توجه داشته باشید اگر قرص و یا ژل چند کاره (مثل کوانتوم فیری یا پلاتینیوم فیری) استفاده می کنید به هیچ وجه از مایع جلادهنده استفاده نکنید.

     پاسخ
 • ناشناس 2021/02/28

  ببخشید استفاده روزانه از ماشین ظرفشویی آسیبی به اون نمیزنه؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/17

   خیر. بلکه باعث بهبود عملکرد دستگاه و افزایش عمر مفید ماشین ظرفشویی می شود.
   ماشین ظرفشویی تنها دستگاهی است که علت اکثر خرابی های ان مربوط به کم استفاده کردن است.

   پاسخ
 • یکتا 2021/01/22

  خسته نباشید ظرفشویی من ۵ سال که توانبارخودمه خواستم بپرسم اگه حدودا چندسال دیگه هم باشه توخونه جدیدنصبش کنم مشکلی پیش نمیاد؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/31

   اگر تابحال از دستگاه استفاده نکرده اید و اکبند است مشکلی بوجود نخواهد امد اما در صورتی که ظرفشویی آکبند نیست توصیه میکنیم حتما از این کار پرهیز کنید و حداقل هفته ای یکبار از ماشین ظرفشویی خود استفاده نمایید.

   پاسخ
 • سپیده 2021/01/10

  سلام وقت بخیر .
  ماشین ظرفشویی توی آشپزخونه زیره اجاق گاز رومیزی قرار بگیره ، حرارت اجاق گاز بهش آسیب میرسونه ؟
  اگه جواب بدید ممنون میشم .

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2021/05/31

   بهتره این مورد اتفاق نیفته چون به دستگاه بخصوص سقف و فوم آسیب وارد میکنه.

   پاسخ
 • دهقانی 2020/11/05

  سلام من مدت حدودا چندماه است که از پودر پریل برای ماشین ظرفشویی استفاده میکنم. آیا آسیب میزند؟ ممنون

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2020/11/05

   بهتره در ماشین ظرفشویی از پور استفاده نکنید بخصوص اگر دستگاه شما سری جدید و کم مصرف می باشد. توصیه ما استفاده از ژل است.

   پاسخ
 • زینب 2020/10/17

  ببخشید اگ ظرفشویی پلمپ باشه و حدود دوسه سال ازاصلا استفاده نشه بهش اسیب میرسه؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2020/10/19

   اگر دستگاه تا بحال استفاده نشده و آب وارد دستگاه نشده باشه هیچگونه مشکلی برای دستگاه بوجود نخواهد آمد.

   پاسخ
 • مهرداد 2020/10/15

  سلام
  نصب ماشین ظرفشویی روی ماشین لباسشویی مشکلی ایجاد میکنه؟

  پاسخ
  • تعمیر آنلاین؛ تعمیرات لوازم خانگی در تهران 2020/10/15

   بله. به هیچ وجه روی ماشین لباسشویی هیچ دستگاهی قرار ندهید چون لرزش ها و شوک های لباسشویی باعث آسیب به دیگر و لوازم و حتی خود دستگاه می شود.

   پاسخ
   • محمد 2020/10/15

    آره، من ماکروفر را گذاشتم روی لباسشویی انقد لرزید دستگاه که ماکرو کاملا جابجا شد.

    پاسخ
ثبت سفارش خدمات
۰۲۱-۴۵۳۹۶
کاربر گرامی دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد.
جهت ثبت سفارش تعمیرات
لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.
یا با شماره ۴۵۳۹۶-۰۲۱ تماس بگیرید

سوالات متداول

01چه زمانی با من تماس خواهید گرفت؟

پس از ثبت فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اگر ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در ابتدای روز کاری بعد اپراتور با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت کاری مجموعه:
شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه ها ۹ الی ۱۵

02آیا پس از ثبت فرم، تعمیرکار بدون هماهنگی مراجعه می کند؟

خیر. ابتدا اپراتور از دفتر مرکزی با شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید.

03آیا سرویس دهی به تمام مناطق ایران انجام می شود؟

در حال حاضر شرکت تعمیرانلاین فقط به مناطق ۲۲ گانه تهران سرویس دهی دارد و هیچ شعبه ای در هیچ شهر دیگری ندارد.

توجه: پس از ثبت درخواست در کمتر از 30 دقیقه (در ساعات کاری) با شما تماس خواهیم گرفت.