اگر قصد خرید تلویزیون را دارید و به دنبال بهترین برندهای تولید کننده تلویزیون هستید، جای درستی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید. خرید تلویزیون، یکی از گمراه کننده‌ترین انتخاب‌ها است؛ چرا که تنوع محصولات به قدری بالا است که به احتمال زیاد گیج می‌شوید.

این تنوع در تنها در مدل‌ها و امکانات، بلکه در برندها هم وجود دارد. در واقع اولین انتخابی که باید انجام دهید، انتخاب برند تلویزیون است. با تعمیر آنلاین همراه باشید تا اولین قدم را محکم و هوشمندانه بردارید!

بهترین برندهای تولید کننده تلویزیون

بهترین برندهای تولید کننده تلویزیون

اگر بخواهیم سریع و کوتاه به سراغ اصل مطلب برویم و شما را به خواسته تان برسانیم، باید بگوییم اگر قصد خرید تلویزیون در ایران را دارید، بهترین برندهایی که می‌توانید انتخاب کنید، سونی، سامسونگ و ال جی هستند. این سه، جزو قدیمی‌ترین برندهای تولید کننده هستند که هرساله با تکنولوژی‌ها و امکانات جدید محصولات فوق‌العاده ای را راهی بازار می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید و انتخاب برند، تمام خواسته‌هایتان را روی کاغذ بنویسید. به عنوان مثال تلویزیون چند اینچ؟ قرار است کجا نصب شود؟ تا چه میزان می‌خواهید هزینه کنید؟ کیفیت نمایشگر تا چه حد مهم است؟ استفاده تان از تلویزیون چیست؟ تلویزیون هوشمند باشد یا خیر؟ و … از این قبیل سوالات! در ادامه با نقاط مثبت و منفی بهترین برندهای تولید کننده تلویزیون آشنا می‌شویم:

 

  • تلویزیون های سونی

مزایای تلویزیون‌های سونی

در میان بهترین برندهای تولید کننده تلویزیون ، سونی یکی از نام‌هایی است که بسیار خوش می‌درخشد! از جمله نقاط مثبت تلویزیون‌های سونی می‌توان به کیفیت بالای تصاویر آنها نسبت به برندهای دیگری مانند ال جی و سامسونگ اشاره کرد. تلویزیون‌های سونی دارای پردازنده‌های قوی تصویر هستند و صحنه‌هایی کاملاً مطابق با واقعیت را برایتان خلق می‌کنند.

پیشنهاد می‌کنیم در این زمینه مطلب “انواع کیفیت صفحه نمایش تلویزیون” ما را از دست ندهید!

از دیگر مزایای این برند، می‌توان به عمر بالای آن و کیفیت زیاد قطعات به کار رفته در تلویزیون‌های آن اشاره کرد. همچنین سیستم عامل تلویزیون‌های سونی، اندروید است که با رابط کاربری فوق‌العاده راحت، برنامه‌های بی نظیری را جهت استفاده خلق کرده‌است. رضایت مخاطبان یکی از مزیت‌های این برند است. همچنین خوب است بدانید، اگر کمی تحقیق درباره تعمیر تلویزیون داشته باشید، متوجه می‌شوید، کمترین مراجعات برای آسیب و خرابی مربوط به برند سونی است!

بهترین برندهای تولید کننده تلویزیون

معایب تلویزیون‌های سونی

مهمترین ایرادی که می‌توان به این برند گرفت، قیمت بالای محصولات آن نسبت به ال جی و سامسونگ است. همچنین این برند انواع تلویزیون‌های منحنی و خمیده که این روزها طرفداران بسیاری دارند، ارائه نداده ‌است. برای آشنایی با تلویزیون‌های تخت و منحنی، مطلب “مقایسه تلویزیون‌های تخت و منحنی” ما را از دست ندهید! همچنین سیستم عامل دیگر برند، دارای رنگ و لعاب جذابیت‌های بیشتری نسبت به اندروید است. از دیگر معایبی که می‌توان از این برند گرفت، سطح کنتراست پایین آن است. همچنین نسبت به برندهای دیگر، کیفیت صدای پایین ‌تری را ارائه می‌دهد.

 

  • تلویزیون های ال جی

مزایای تلویزیون‌های ال جی

ال جی یکی دیگر از بهترین برندهای تولید کننده تلویزیون در ایران و جهان است که طرفداران خاص خودش را دارد. از جمله نقاط قوت تلویزیون‌های ال جی می‌توان به زاویه دید بالای آن اشاره کرد؛ به گونه ای که در هر بخش از اتاق، می‌توانید از تصاویر با کیفیت بهره‌مند شوید. این برند محصولاتی مطابق با همه سلیقه‌ها تولید می‌کند. بیشتر تلویزیون‌های ال جی، دارای کنترل‌هایی فوق هوشمند و جادویی هستند که کار کردن با آن را بسیار لذت بخش تر می‌کند.

تلویزیون‌های ال جی نسبت به انواع هم رده، دارای قیمت‌های مناسب و مقرون به صرفه ای هسصتند؛ از این رو با هر بودجه ای می‌توان صاحب یک تلویزیون ال جی شد. همچنین ال جی از محبوبیت بیشتری نسبت به سامسونگ و سونی برخوردار است.

تعمیرات تلویزیون خود را به ما بسپارید

معایب تلویزیون‌های ال جی

از بزرگترین ایرادات تلویزیون‌های ال جی می‌توان به کیفیت پایین ساخت نسبت به برندهای دیگر اشاره کرد. انواع OLED این برند مشکلی با کنتراست ندارند، اما در مدل‌های دیگر، کمی کیفیت تصویر و عمق آنها دچار مشکل هستند. همچنین اگر خواهان تصویر با نور بسیار زیاد هستید، انتخاب ال جی به جز مدل‌های OLED هوشمندانه نیست!

بهترین برندهای تولید کننده تلویزیون

  • تلویزیون های سامسونگ

مزایای تلویزیون‌های سامسونگ

و در نهایت یکی از محبوب ترین‌ها در بین بهترین برندهای تولید کننده تلویزیون ، سامسونگ می‌باشد که همه با آن آشنا هستند. از جمله مزیت‌های این برند می‌توان به کیفیت بسیار بالای ساخت اشاره کرد. همچنین پردازنده‌های بسیار قوی، کارایی تلویزیون را به‌طور شگفت‌آوری بهبود داده‌است و انواع امکانات و برنامه‌ها را برایتان ارائه می‌دهد. کیفیت تصاویر در این برند بسیار بالا است. همچنین محصولات از عمر مفید و طولانی ای برخوردار هستند.

معایب تلویزیون‌های سامسونگ

سامسونگ یکی از بهترین انتخاب‌هایی است می‌توانید داشته باشید؛ اما این برند هم خالی از ایراد و نقاط منفی نمی‌باشد. در نظر داشته باشید، این معایب شامل انواع OLED سامسونگ نمی‌شود. از جمله این نقاط منفی می‌توان به این موضوع اشاره کرد که زاویه دید در سامسونگ از ال جی و سونی پایین‌تر است. قیمت‌های این تلویزیون متوسط است و در بین ال جی و سونی قرار می‌گیرد.

کدام مارک تلویزیون بهتر است

بهترین برندهای تولید کننده تلویزیون

و در نهایت به عنوان جمع‌بندی از این مطلب، لازم است ذکر شود در نهایت این شما هستید که با شناخت آگانه در بین برندها و نقاط قوت و ضعفشان دست به انتخاب می‌زنید. بهترین مارک تلویزیون برای شما آن است که نقاط ضعفش خواسته‌هایی را در لیست برای خودتان تهیه کرده‌اید تحت تأثیر قرار ندهد. اگر بودجه تان محدود است؛ باید یکی از دو برند سامسونگ و ال جی انتخاب شما باشد. اما کدام؟ برای پاسخ به این سؤال مطلب “تلویزیون سامسونگ بخرم یا ال جی” ما را بخوانید!